The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Джанти + гуми

#1
Здравейте, продават се ето тези джанти + гуми на тях. Летни гуми 2бр. мишелин 195/60/15 + 2бр. клевер 205/65/15. Има хляб в тях за поне едно лято обикаляне....където Ви харесва. Бяха на старото Волво v70 2.5tdi, но на новото са малко малки като цолаж и затова се продават на цена 250лв. за гумите и джантите.
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.box.com/s/vtbxbcczcqvjngi7ta82">https://www.box.com/s/vtbxbcczcqvjngi7ta82</a><!-- m -->
Имам и от една астра гуми с джанти (175/60/14) зимни фулда кристал нещо си 3 броя с джанти + 4 броя пак зимни гуми, някакви Smile. Ако има интерес, за 120 лв. ще ги дам всичките, стоят вече 2ра година в гаража на тъмно и сухо.... много пречат. Smile
тел. за контакт 0877 737099 Симо
<!-- e --><a href="mailtoConfusedimo.valkov@gmail.com">simo.valkov@gmail.com</a><!-- e -->
V70R AWD UPGRADED
Reply

#2
Ето още 2 снимки за да е по ясно, цената е 200лв. за 4те гуми и джанти.

   
   
V70R AWD UPGRADED
Reply

#3
Висока е цената ли? Smile
V70R AWD UPGRADED
Reply

#4
Колега цената е супер принципно Smile Но идват празници на никой не му се дават пари за джанти и летни гуми.
И на мен ми трябват принципно но не е сега момента за втори комплект джанти. Не идва ли големи тия гуми за V70 според производителя трябва да са 195/60/15 не си ли прекалил с 205/65
Reply

#5
Харесват ми !- Дали ще станат на 850ка. Трябва да видя и някакъв транспорт от София до Варна. Нуждаят ли се джантите от изправяне че още близо 70 лв ще се повиши цената?
Reply

#6
Съвсем набързо си намерих джанти тук във Варна - така че въпросите ми отпадат.
Reply

#7
Maxijaz Wrote:Колега цената е супер принципно Smile Но идват празници на никой не му се дават пари за джанти и летни гуми.
И на мен ми трябват принципно но не е сега момента за втори комплект джанти. Не идва ли големи тия гуми за V70 според производителя трябва да са 195/60/15 не си ли прекалил с 205/65

Колата я купих с 225/45/17 и после и сложих чисто нови летни същия размер и си е супер. Оригиналните Джанти са 17ки.(поне на моята кола).
Тези 15ки джанти от старото ми волво В70 2.5 тди не могат да влязат въобще, спирачните дискове и апарати са доста по големи от предишните и затова реших, че ако ги продам ще мога да си избия поне малка част от цената за зимни 17ки.
V70R AWD UPGRADED
Reply

#8
Idea
Darkstorm Wrote:Здравейте, продават се ето тези джанти + гуми на тях. Летни гуми 2бр. мишелин 195/60/15 + 2бр. клевер 205/65/15. Има хляб в тях за поне едно лято обикаляне....където Ви харесва. Бяха на старото Волво v70 2.5tdi, но на новото са малко малки като цолаж и затова се продават на цена 230лв. за гумите и джантите.
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.box.com/s/vtbxbcczcqvjngi7ta82">https://www.box.com/s/vtbxbcczcqvjngi7ta82</a><!-- m -->
Имам и от една астра гуми с джанти (175/60/14) зимни фулда кристал нещо си 3 броя с джанти + 4 броя пак зимни гуми, някакви Smile. Ако има интерес, за 120 лв. ще ги дам всичките, стоят вече 2ра година в гаража на тъмно и сухо.... много пречат. Smile
тел. за контакт 0877 737099 Симо
<!-- e --><a href="mailtoConfusedimo.valkov@gmail.com">simo.valkov@gmail.com</a><!-- e -->
V70R AWD UPGRADED
Reply

#9
UP
225 лв. с гуми, може да се покара лятото.[/b]
V70R AWD UPGRADED
Reply

#10
Up
V70R AWD UPGRADED
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)