The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с оборотите на двигателя

#21
Старата песен с нов глас Sad същия проблем. Не мога да разбера как може да работи 1 седмица днес го свалих да го доизчистя и пак почна номерата, но сега пуска до 1200 и не иска повече и понякога държи 2000х.об. Sad
Reply

#22
V-Power Wrote:Старата песен с нов глас Sad същия проблем. Не мога да разбера как може да работи 1 седмица днес го свалих да го доизчистя и пак почна номерата, но сега пуска до 1200 и не иска повече и понякога държи 2000х.об. Sad
А смени ли въпросната гарнитура на колекторите?
Reply

#23
[/quote]А смени ли въпросната гарнитура на колекторите?[/quote]

Не защото нещо ме е страх да го пипан да не стране да ме може съвсем да запали после Sad
Reply

#24
А смени ли въпросната гарнитура на колекторите?[/quote]

Не защото нещо ме е страх да го пипан да не стране да ме може съвсем да запали после Sad[/quote]
Като те е страх иди в сервиз бе човек. Гарнитурата струва 5 лева и за смяната ще ти вземат 10.
Reply

#25
kolev_74 Wrote:
V-Power Wrote:
А смени ли въпросната гарнитура на колекторите?

Не защото нещо ме е страх да го пипан да не стране да ме може съвсем да запали после Sad[/quote]
Като те е страх иди в сервиз бе човек. Гарнитурата струва 5 лева и за смяната ще ти вземат 10.[/quote]

Оригиналната гарнитура струва около 35 лева. за модела ,а за смяната визимат около 15 лева , защото си е играчка , ако си намериш друга смени си я сам , пратил съм ти снимка .
Reply

#26
Колеги излекувах я Smile Оказа се въпросния винт за регулирането, който е на дроселната клапа. Въпросното винтче се развива само и му сложих една хартийка та капачката да го подпира по-добре да не се развива Smile
Reply

#27
nikistk Wrote:Мисля че ламбда сондата ти е заминала.
При над 2000 оборота компа не работи с нея а под
тях зависи какво инфо подава.Обикновено обогатява горивната смес.

какво следи ламбда сондата ?...и как работи ,би ли пояснил ? имат ли връзка оборотите на двигателя с /оксижен / сензора ?и как да разберем ,дали е прецакан и не си върши задълженията . доста колеги биха се заинтересували от информация за ламбда датчика
Reply

#28
andro440 Wrote:
nikistk Wrote:Мисля че ламбда сондата ти е заминала.
При над 2000 оборота компа не работи с нея а под
тях зависи какво инфо подава.Обикновено обогатява горивната смес.

какво следи ламбда сондата ?...и как работи ,би ли пояснил ? имат ли връзка оборотите на двигателя с /оксижен / сензора ?и как да разберем ,дали е прецакан и не си върши задълженията . доста колеги биха се заинтересували от информация за ламбда датчика

Няма пък.


Attached Files Thumbnail(s)
   
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ
Reply

#29
Няма пък.[/quote]

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
кучето следи неизгорелия кислород в ауспуха на маймуната Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)