This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
740GL на части
Здравеите Arrow Вовото е 85 набор ,с времето са сменени доста неща.Всичко си е налично,но стоповете и чистачки на фарове си ги оставям за моето.Никелираните лаисни са в много добро сьстояние ,и никоя не липсва.Каквото ви интересува,питаите.Ще отговарям за сьстоянието .То на вси4ко сьстоянието е много добро,с изключение на някои пластмаси по салона които са напукани и рьжда в долната част на врати и прагове. Idea намира се в София.Скоростите са М47,без киматик,стькла-рьчни.                            
0899 409 442
Цитирай
Thanks given by:
здр с какъв мотор и тн е колата пиши малко повече подробности!
d5-евтин пушек....
Най-скъпите ми снимки са от камерите на КАТ!
Цитирай
Thanks given by:
чочко написа:здр с какъв мотор и тн е колата пиши малко повече подробности!
Arrow мотора е дизелов,атмосверен,засега е резерве Wink
0899 409 442
Цитирай
Thanks given by:
Arrow
0899 409 442
Цитирай
Thanks given by:
Arrow
0899 409 442
Цитирай
Thanks given by:
Здравей интересува ме цена за алтернатора ?
Цитирай
Thanks given by:
stefpetkov написа:Здравей интересува ме цена за алтернатора ?
Arrow 50лв.
0899 409 442
Цитирай
Thanks given by:
Пролетна промоция,ходовата част-по левче килограм,скорости М47-100лв,метални джанти с хубави тасове-80лв.комплект!Врати капаци и брони,по 50лв.може и сериозна отстьпка за комплект!
0899 409 442
Цитирай
Thanks given by:
Колега интересувам се от задното окачване . Премери на кантара моля те алуминиевите щанги големите в какво състояние са ? Стабилизиращата щанга от купето към деференциала и носачите на деференциала . Също така ми трябват 5 или 6 шпилки от главините и задните амортисьори .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Цитирай
Thanks given by:
Щангите са добре ,на тях няма какво да им стане.но не сам разглобил ока4ването за да видя по добре тампоните им как са.от другата седмица ще разглабям.
0899 409 442
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)