The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Изгорял ротор на помпата за хидравликата

#1
Здравейте,
От Варна съм и имам volvo 460 1.9TDi 1995 + AC.Преди няколко дена в движение се е скъсала едната четка на помпата за хидравликата и от там целият мотор се е опекъл.След сваляне се установи,че се налага пренавиване на ротора,престъргване на статора,ремонт на четкодържателя и нови четки.За цялата тази операция ми искат 170 лева.Въпросът ми е струва ли си да се прави тази помпа или да се търси на старо работеща от моргите.А може и някой колега от форума да предлага такава на разумна цена,като изобщо си нямам идея какво е "разумна цена" в случая.Ако някой знае от къде може да се намери такава помпа и на каква цена,ще съм много благодарен.Имам малко дете на година и половина и съм много притеснен,защото колата ми е много необходима.
Благодаря предварително на отзовалите се колеги.
Reply

#2
Здравей колега.Щом си от Варна търси колегата Мевдо от форумът.Мисля че той може да ти помогне.Успех
Reply

#3
май в гаража ми се моташе една. Можем да я спазарим за 50-60лв
Може да я пратя на мевдунчо и ако става за нещо ще му оставиш паричките на него :-)
Ако се навие да бъде посредник де :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)