The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво 1** серии

#31
Здрасти, real_alian. Както вече знаеш,аз имам същото VOLVO,за шума който се е пояжил чукни скоростния лост на ляво,и трябва да изчезне. Моето също предрънква чат,пат.
Reply

#32
Здрасти, real_alian. Както вече знаеш,аз имам същото VOLVO,за шума който се е пояжил чукни скоростния лост на ляво,и трябва да изчезне. Моето също предрънква чат,пат.
Reply

#33
От тази година за ретро се считат автомобили произведени преди 1982г.
айде от догодина и аз съм РЕТРО
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#34
От тази година за ретро се считат автомобили произведени преди 1982г.
айде от догодина и аз съм РЕТРО
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#35
miro343 Wrote:От тази година за ретро се считат автомобили произведени преди 1982г.
айде от догодина и аз съм РЕТРО

Ааа, споко Миро!
Ти трябва да си от миналата година в тоя клуб. :wink:

От догодина съм аз. Big Grin
Reply

#36
miro343 Wrote:От тази година за ретро се считат автомобили произведени преди 1982г.
айде от догодина и аз съм РЕТРО

Ааа, споко Миро!
Ти трябва да си от миналата година в тоя клуб. :wink:

От догодина съм аз. Big Grin
Reply

#37
Мисля че 82-ра е твърде скоро за ретро автомобили... Като се има предвид че и моята красавица не мога да я приема за ретро, а е '72...
Reply

#38
Мисля че 82-ра е твърде скоро за ретро автомобили... Като се има предвид че и моята красавица не мога да я приема за ретро, а е '72...
Reply

#39
Мисля че 82-ра е твърде скоро за ретро автомобили... Като се има предвид че и моята красавица не мога да я приема за ретро, а е '72...

Можеш,неможеш,приятел,тя си е ретро. няма ли да я покажеш вече?
Щракни и една снимка,де. Намери ли тампони?
Reply

#40
Мисля че 82-ра е твърде скоро за ретро автомобили... Като се има предвид че и моята красавица не мога да я приема за ретро, а е '72...

Можеш,неможеш,приятел,тя си е ретро. няма ли да я покажеш вече?
Щракни и една снимка,де. Намери ли тампони?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)