The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отопление на задното стъкло

#1
Та, като дойде зимата и пробвах отоплението на задното стъкло, установих че половината стъкло се размразява добре, другата половина неще да откъне. Разгледах отблизо реотанчетата и намерих къде са прекъснати. Сега пред мен стои дилемата: "Как да въстановя пистите?"
Първо намерих един каталог на Locktite (или както там се пише), там имаше едно лепилце (казвам лепилце, защото около 1.5 грама в кутийката) за въстановяване на връзки (електрически) специално за отоплители на стъкла(в комплекта също така има и четчица за нанасянето му и шаблон с няколко дебелини на пътечката). Мисля че го мернах в Mr Bricolage на цена около 10-15 лева. Но това беше преди да застудее и да ми притрябва.
Сега вече не го виждам на стилажа. (От доста време) За сметка на това намирам едно на Bison което струва 30+ кинта, но за сметка на това получаваш цели 2.0 гр. от дадения продукт.
Та пред мен има няколко възможности:
1. Да намеря магазин в който продават тая проклетия.
2. Да си купя от това по-скъпото.
3. Да намеря нещо друго дето върши същата работа.
4. Да си спретна нещо в стил "Направи си сам"

Та, молбата ми е :
Някой ако знае, къде се продава това на локтайт, моля да сподели!
Някой ако се е справял с подобен проблем, ще се радвам да чуя съвета му!

Smile
I'd like mornings better if they started later
Reply

#2
Ами тука на колегата Рендето имаше такъв проблем и аз му го оправх с лепящо се алуминиево фолио, но не стана много добре. С поялник не став щото може а се спука стъклото. Абе май няма многодруг вариант освен с това лепило. Виж в Практикер незнам дали го има.

Но мисля че ей това трябва да ти свърши работа:


http://www.technotrade-bg.com/
Оторизиран дистрибутор на SKF и Henkel Locktite.
адрес: 4002 Пловдив, ул. Любен Каравелов No.27 , тел.: +359 32 641972, факс: +359 32 641973

и това

http://www.loctite.bg
Reply

#3
купували сме лепило локтаит от следните фирми:

ИНТЕРБЕЛТС ООД
ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ 12
ПЛОВДИВ

ЯВОР I ООД
ПЕРЕ ТОШЕВ 3
ПЛОВДИВ
ТЕЛ 032 676 205
ФАКС 032 693 749

ДОВЕРИЕ-БРИКО АД
ПЛ.ЙОАН ПАВЕЛ II 1
СОФИЯ

МАРКИТА-1 ООД
СЪРНЕНА ГОРА 14
ПЛОВДИВ

СЕЛТ ООД
ПЛ.ШАХБАЗЯН 3
ПЛОВДИВ

ХУБАТА ГЕОРГИ ПЕТРОВ ХУБЕНОВ ЕТ
ПЕЩЕРСКО ШОСЕ 8
ПЛОВДИВ

Уточнявам, че това са различни видове лепила, които са купувани във фирмата, имат цифри зад името и не знам да ли стават за такива цели
Reply

#4
Аз съм виждал и други марки такива лепила.
Въпросе е да не е старо то самото и може да си намериш каквото и да е нод 15лв. за да е по ефикасно!
Обикновенно в другите клубове се съберат няколко човика с тоя проблем , купува се това малограмажно чудо и го изразходват на венъж почти.
Виж в практикера аз съм виждал да има ~3 вида, като едното беше Локтайп. Другите са друга марка. В раздела "авто" или"железария" ако се нелъжа.
При мен са вградени и аз има попрекъснати някой писти.
НО и аз искам малко за 3 писти или около 1см. възтановяване - може да направим партия. Да намериш, да го използваш, да го дадеш на пловдивчанин който ще дойде на 25 в събота за срещата!!
И обратно да ди предаде парите за мойта част на ползване.
Чакам отговор по темата.


Attached Files
.gif   gayfight.gif (Size: 10.92 KB / Downloads: 4,352)
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
мога да бъда куриер.
на 24 вечерта съм в софия, а в събота ще дойда на срещата. Само няма да съм с червеното волфи щото един идиот с голф 3 ме обърна в една канавка :evil: :evil: и сега волфи е много болен Confusedhock: Confusedhock: Sad
но до 22-23 трябва да се разберете кой какво иска да нося от пловдив
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)