The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
На бензин изгасва

#11
Намерих една тема в руски сайт за ремонта на релето за горивната помпа .Там е описано как са сменени 2 електролитни кондензатора,100uf и 22uf.Освен тях аз презапоих 2 smd резистора щото ми се сториха отлепени от единият край .Огледах за студени спойки,видимо нямаше.Преди малко сложих релето на колата вече без хартийката на контактите,подадох на контакт и се заслушах дали работи помпата в резервоара,работеше .Но сега само за около половин секунда и спираше.Запалих и всичко беше нормално.Тъкмо се бях навел под капака и се опитвах да извадя буксата на датчика на разпределителния вал, минаха двама човека и единият ме попита,какво правя.Казах му за проблема с гасненето и пича ми каза, че имал същата кола ,и при него имало такъв проблем и той го оправил като запоил някаква прекъсната жичка точно на същото това реле.И аз му викам, че точно това реле човъркам в момента.Голямо съвпадение се получи.Та така, огледайте го това реле с номер 103.
Reply

#12
Покарах тая вечер към 20 км, нямаше го проблема с гасненето.Дано в релето да е бил дефекта.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)