The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 години ВОЛВО ФОРУМ

#11
Честита годишнина и от нас
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#12
Честита годишнина и от мен все така активно развитие желая!
d5-евтин пушек....
Най-скъпите ми снимки са от камерите на КАТ!
Reply

#13
Честита годишнина! И бъдете все така добри и привързани едни към други, уважавайте се и бъдете съпричастни! Много късмет и много успех Ви пожелавам!
Понякога решителната крачка напред се дължи на здрав шут отзад!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.vsgvision.com">http://www.vsgvision.com</a><!-- m -->
Reply

#14
Честита годишнина и от мен ! През тези няколко години се запознах с доста хора! С някой станахме приятели.....с други спорихме за щяло и нещяло ! Някои обидих без причина,мен също ме обиждаха!
Искам да се извиня на всички които се чустват засегнати от мен!
Бъдете здрави!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#15
Честита и от мен и нека да бъде все по-весел и полезен още много пъти по 7 години,и да се радва на много нови потребители и любители на марката Smile
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#16
В този форум аз също се запознах , като мнозина от вас с много хора, намерих много приятели и както неведнъж съм казвал - колите ни събраха , но най-важното са хората. Форумът изпълнява на 100 процента причината за съществуването си - дава трибуна на всеки ,който иска да каже нещо. Не съм и няма да забравя , че Миро 343 беше човекът , който пръв ми писа , въпреки някои последвали в годините неразбории помежду ни. Тури му пепел! Нека онова , което създадоха Пламен и Мишо и занапред да ни събира и радва, нека и клубът да се разраства и усъвършенства доколкото е по силите ни това и нека всички не на последно място да сме живи и здрави, за да можем да продължаваме да се срещаме и прекарваме понякога времето си заедно така както сме го правили и през тези седем години. Независимо какви коли караме .....
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#17
Даа,де му трябваше на Ицето преди 6 години,да ми хвърля визитки през прозореца на един светофар.Къде ми трябваше и на мен да си купувам Volvo и да се ригистрирам тук.Глей сега до къде я докарахме.Толкова познати,толкова Приятели и все общи идеи около колите.За жените и децата да не говорим...Бе щура работа,важното е да сме живи и здрави и все позитино заредени.Да има много срещи,да си помагаме с доколкото можем и много бири както казва един Гаден повелител на Мрака (Метъла) ....
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#18
Честита годишнина!!! Дано все така да е изпълнен форума с позитивизъм, да пращи само от хубави емоции, усмихнати потребители и безпроблемни машини! Smile
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)