The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпросче :)

#1
Здравейте искам да попитам дали се продават червени странични габарити бях потарсил по магазините само бели и оранжеви намерих а искам задните ми габарити да светят червено благодаря !!! Smile
Reply

#2
Аз лично червени не съм виждал никъде, може би не ги произвеждат в този цвят от гледна точка на безопасността. Като идея, може да облепиш бели странични габарити с червено, прозрачно,лепящо фолио.За оранжеви не знам какъв цвят би бил подходящ, за да го докараш до червено.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#3
Не, няма. Но ако искаш може да си вземеш бели и да им сложиш червени крушки ако искаш Wink
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply

#4
Благодаря Ви пичове Smile
Reply

#5
Продават спрей за стопове и ги има в почти всички цветове.
VOLVO XC90 185 КС. 2006 г.
Reply

#6
Здравейте колеги, извинявам се,че пиша в темата на човека,ама днес си сменях задните стопове с фейслифтови такива и си изпуснах ключа за завиване някъде в дупката под стоповете, от към багажника(която се намира зад бронята фактически).Някой има ли идея как да го извадя от там? :mrgreen:
Съжалявам за тъпия въпрос.
Чл. 130 от ЗДвП
- Когато няма други ограничения, водачът на автомобил от категория “В” при движение в населено място не трябва да превишава 50 км/ч.!

Толкова ли е трудно?!
Reply

#7
polmax Wrote:Здравейте колеги, извинявам се,че пиша в темата на човека,ама днес си сменях задните стопове с фейслифтови такива и си изпуснах ключа за завиване някъде в дупката под стоповете, от към багажника(която се намира зад бронята фактически).Някой има ли идея как да го извадя от там? :mrgreen:
Съжалявам за тъпия въпрос.
Ахахахах и аз съм правил подобни номера. Отговора е трудно, опитай с телескопичен магнит имат го повечето автосервизи, ползват го за подобни цели обикновено.
Към колегата от Шумен, не прави опити със спрейовете, ефекта е до втората автомивка и после отново. Опцията с фолиото все още е налице
Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#8
Спрея съм го ползвал за поне 2 мои коли и от опит ти казвам ,че това с автомивката не е вярно.Задължително обаче трябва да се обезмасли стопа.
VOLVO XC90 185 КС. 2006 г.
Reply

#9
Аз му намерих цаката колеги просто купих 2 червени диодни крушки и ги сложих под оранжевите габарити и си свети направо червено по красиво е просто на мен повече ми харесва утре може да кача и снимка Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)