The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DSA?

#1
Колеги,
имам проблем или така да го кажем страх. Днес заваля снежец във Варна и реших да се престраша и да изкарам моето Volvo S40 2.0T на разходка. Вадя я от гаража и както е със зимни гуми като почна да танцува едвам я овладях. Та въпроса ми е DSA когато свети на таблото, означава че е включен или изключен? Защото пробвах като свети се хлъзга и върти гуми, но и като не свети лампата за DSA пак върти гуми и се пързаля! Вие как мислите възможно ли е системите да не работят?
Автомобила е бърз тогава,когато сутрин застанете до него и се страхувате да го отключите
Reply

#2
Когато ти свети лампата, заначи е изключена или неработи. Понякога ми се е случвало да свети и дори да натискам копчето да се активира и нестава. Като бях закъсал на скоро до един гьол,излезнах от затъналата ситоация с доста зор,а после в рамките на няколко дена неще да огася тая лампа, но се оправи .Ако не ти гасне лампата ,пробвай като откачиш и закачиш акумулатора.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)