The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
някой разглобявал лие..

#1
чарковете под жабката, защото май на мен ми се налага. Както споделих вече имам проблем с дебита на въздуха от духалките и както изглежда под жабката има някакъв евапоратор на който има филтър, та този филтър ми се ще да му ... мамата. Вчера на майтап слязох да се пробвам да стигна до него - кво да ви кажа - много пот, много кръв :lol: , и два часа - 4 болчета. Абе не ставам за монтьор. Освен това има една кора точно под жабката и не мърда и не мърда???. Ако някой е патил да каже как се сваля тая пущина. Другият въпрос е имали накакъв мързелив начин да го продухам тоя филтър. пробвах с компресор през духалките ама нейсе. Благодаря предварително ако се изкажете, то нали затова сме тук заедно да ближем рани :lol:
Reply

#2
чарковете под жабката, защото май на мен ми се налага. Както споделих вече имам проблем с дебита на въздуха от духалките и както изглежда под жабката има някакъв евапоратор на който има филтър, та този филтър ми се ще да му ... мамата. Вчера на майтап слязох да се пробвам да стигна до него - кво да ви кажа - много пот, много кръв :lol: , и два часа - 4 болчета. Абе не ставам за монтьор. Освен това има една кора точно под жабката и не мърда и не мърда???. Ако някой е патил да каже как се сваля тая пущина. Другият въпрос е имали накакъв мързелив начин да го продухам тоя филтър. пробвах с компресор през духалките ама нейсе. Благодаря предварително ако се изкажете, то нали затова сме тук заедно да ближем рани :lol:
Reply

#3
Докъде стигна с проблема.
Опра ви ли го?
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
Докъде стигна с проблема.
Опра ви ли го?
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
свалих внтилатора, и от там с компресор продухах колкото можах :lol:
Reply

#6
свалих внтилатора, и от там с компресор продухах колкото можах :lol:
Reply

#7
на мен пък ми влиза прахта от улицата в колата и по някой път от климатика мирише на прах също. И исках да го разглобя да видя имам ли изобщо филтър обаче и аз свалих жабката и до там.
Reply

#8
на мен пък ми влиза прахта от улицата в колата и по някой път от климатика мирише на прах също. И исках да го разглобя да видя имам ли изобщо филтър обаче и аз свалих жабката и до там.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)