The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
таблото пресвятка

#1
Аз не съм го видял лично още но проблема е следния.
Докато колата си върви изведнъж таблото присвятка, както преди да запали - всичките лампички светват. Двигателя не е угасвал доколкото знам, защото жена ми е продължила да кара уж без проблеми...
Някакви идеи?

Много ми се събра тея дни. Сменях акумулатор, запоявах кебели по багажника, нестабилни обороти на свободен ход...
Reply

#2
Аз не съм го видял лично още но проблема е следния.
Докато колата си върви изведнъж таблото присвятка, както преди да запали - всичките лампички светват. Двигателя не е угасвал доколкото знам, защото жена ми е продължила да кара уж без проблеми...
Някакви идеи?

Много ми се събра тея дни. Сменях акумулатор, запоявах кебели по багажника, нестабилни обороти на свободен ход...


Attached Files Thumbnail(s)
               
Reply

#3
Мммммм
Намерисва ми на едно нещо дето ми се случи и на мен.
Както си карах - леко светнаха - контролните лампи.
Опровиха се.
НО!
След 200км - светнаха силно и нейзгаснаха.
Смятах че ремък съм скъсал на алтернатора.
Накратко - оказа се алтернатор изхабен.
Ремонт му е майката.
Четките ми имаха още живот, ама там дето се триеха - едната писта я нямаше почти.
Адрес съм дал - на Сточна гара - човека за 35 или 45лв ми го оправи за 3часа.
Доволен съм от него - на Антим първи - там са кожодери!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
Мммммм
Намерисва ми на едно нещо дето ми се случи и на мен.
Както си карах - леко светнаха - контролните лампи.
Опровиха се.
НО!
След 200км - светнаха силно и нейзгаснаха.
Смятах че ремък съм скъсал на алтернатора.
Накратко - оказа се алтернатор изхабен.
Ремонт му е майката.
Четките ми имаха още живот, ама там дето се триеха - едната писта я нямаше почти.
Адрес съм дал - на Сточна гара - човека за 35 или 45лв ми го оправи за 3часа.
Доволен съм от него - на Антим първи - там са кожодери!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
На мен пък фаровете ми примигват леко то не е точно примигване а по-скоро светлината леко намаля едва забележимо и пак се оправя не знам от какво е най-вероятно динамо ама ще го мисля като си покаже само.
Reply

#6
На мен пък фаровете ми примигват леко то не е точно примигване а по-скоро светлината леко намаля едва забележимо и пак се оправя не знам от какво е най-вероятно динамо ама ще го мисля като си покаже само.
Reply

#7
и при мен беше така, лампите примигваха.... Смених алтернатора, пак така си остана, като погледнах пътечките на динамото, като при Ефри едната я нямаше. 8 лева за нов колектор, поялник, търпение и за 1 час с монтажа се оправи работата :o
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#8
и при мен беше така, лампите примигваха.... Смених алтернатора, пак така си остана, като погледнах пътечките на динамото, като при Ефри едната я нямаше. 8 лева за нов колектор, поялник, търпение и за 1 час с монтажа се оправи работата :o
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#9
Явно работата на там отива. Тея дни ще погледна алтернатора с четките (те маи са монтирани на една основа). Ако са те, нов алтернатор с графитите не е много скъп - ще взема. Проблема ще е с износена писта. Целия ротор ли трябва да подменя или има трик да подменя само пистите. Чужбина ми идва напреки за такива ремонти - всички искат да подменят чаркове - никой не иска да оправя. От морга гледам че целия генератор излиза към 100 евро с доставката (тънкана), новите на БОШ се харчат по 250 евро...
Reply

#10
Явно работата на там отива. Тея дни ще погледна алтернатора с четките (те маи са монтирани на една основа). Ако са те, нов алтернатор с графитите не е много скъп - ще взема. Проблема ще е с износена писта. Целия ротор ли трябва да подменя или има трик да подменя само пистите. Чужбина ми идва напреки за такива ремонти - всички искат да подменят чаркове - никой не иска да оправя. От морга гледам че целия генератор излиза към 100 евро с доставката (тънкана), новите на БОШ се харчат по 250 евро...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)