The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Оборотите на С60 Д5 се променят

#11
shadow88 Wrote:
EEEE Wrote:НИКОГА не зареждам на Лукойл, предпочитам да я бутам ако трябва!
Колега какво толкова против Lukoil? От години си зареждам там и никакви пролеми.
Ами преди 3-4 години имах малко проблеми с Опел Астра, които се оказаха пряко свързани с бензина, зареждан от Лукойл. Оттогава не съм ползвал услугите на тази верига бензиностанции, а сега пък още по-малко бих ползвал, като се има предвид чувствителността на D5 към качеството на нафтата. Лично мое мнение.
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#12
Значи аз следя темата и до тук оплакванията бяха, че при НАТИСКАНЕ на съединител и изключване от скорост паралелно с натискане на спирачка се появява това с оборотите (и при мен така). Но при колите с автоматик може нещата да стоят по друг начин...Всъщност там системата не е ли доста по-различна? Може там да я няма тази аномалия.. :ugeek:
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#13
Незнам In Flames но вече от както съм купил колата ще станат 3 месеца забелязвам че с от различните бензиностанций колата работи различно като пример от лукоил гледам стрелката все едно на 690 а вчера сипх на ОМВ и залепена на 700 с екото и там седи по ниско незнам каде да зареждаме вчера да споделя имам някво пукане отпред от към колелата което е много странно и не можем да го хванем с моя маистор на окачванията ама тои се заинати да споделя пукането е много странно чува се от към двете колела и го прави например спирам включвам задна и като потегля испуква и после няма после спирам давам първа и пак понякога го чувам като превключвам като е на по ниска предавка с по висока скорост чувам го и като спра под наклон и като загася колата и я пусна да остане на скорост пак ама е от делно пукане от двете страни на двете колела по отделно.ИИИИИ та почнахме да иследваме викам тва 100 процента ще е тампон или мотор или скоростна кутия не е проверихме мислехме че не са затегнати шарнирите затегнати са биалети не тампони не и почнахме луди тестове и юнака махна таза на дясната гума и затегна централната гайка мисля че е на полуоската половин оборот дойде от ляво успя да затегне 1 оборот и ми вика Жоре това не е нормално да затягам толкова .Тръгнах аз бре не пука 1-ва задна не не пука ама снощи пак така на едно место чух го ама само от ляво тва от дясно не го чух незнам май ше дозатягаме ма да не скусаме лагера че сума пари ще е.Ще видим кво е тоше си покаже> :-)
Reply

#14
Незнам In Flames но вече от както съм купил колата ще станат 3 месеца забелязвам че с от различните бензиностанций колата работи различно като пример от лукоил гледам стрелката все едно на 690 а вчера сипх на ОМВ и залепена на 700 с екото и там седи по ниско незнам каде да зареждаме вчера да споделя имам някво пукане отпред от към колелата което е много странно и не можем да го хванем с моя маистор на окачванията ама тои се заинати да споделя пукането е много странно чува се от към двете колела и го прави например спирам включвам задна и като потегля испуква и после няма после спирам давам първа и пак понякога го чувам като превключвам като е на по ниска предавка с по висока скорост чувам го и като спра под наклон и като загася колата и я пусна да остане на скорост пак ама е от делно пукане от двете страни на двете колела по отделно.ИИИИИ та почнахме да иследваме викам тва 100 процента ще е тампон или мотор или скоростна кутия не е проверихме мислехме че не са затегнати шарнирите затегнати са биалети не тампони не и почнахме луди тестове и юнака махна таза на дясната гума и затегна централната гайка мисля че е на полуоската половин оборот дойде от ляво успя да затегне 1 оборот и ми вика Жоре това не е нормално да затягам толкова .Тръгнах аз бре не пука 1-ва задна не не пука ама снощи пак така на едно место чух го ама само от ляво тва от дясно не го чух незнам май ше дозатягаме ма да не скусаме лагера че сума пари ще е.Ще видим кво е тоше си покаже> :-)
Reply

#15
на s60 полуоската е захваната към главината с един болт който е как да го нареча, само като придаржащ, той е толкова тънък че надали държи някакво усилие, няма как да се извади полуоската при положение че е притисната между скорости и главина и е хваната на висящ лагер" дясната". този болт я придържа , и да го стягаш най много да го скъсаш, може да имаш разбито каре провери тях. при мен понякога при първтото потегляне за деня изпуква нещо при голяма неравност, това се случва в първите 100-200м, ако не изпука след това няма
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)