The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Щипчица за лайсната 6,67лв/бр в МП

#11
ДА, тези ги намерих само дето за 2 пликчета по 20бр с доставката една фирма ми иска 90лв. Искам да взема повече и да раздавам на момчетата от форума, че ме адски яд на тези от МП. А кой е Гъбко? Координати? Моля.
Леле как си се прецакал само. Предлагам ти като дойде доставката в МП да изхвърлиш онези НЕоригиналните и да ги замениш с такива от 12лв.
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#12
Гъбко е фирма която се занимава странспорт на стоки от Англия, има и други фирми които предлагат същата услуга. аз лично ползвам гъбко, доволен съм. взимат 2,20лв на килограм, и имат всяка седмица транспорт от Англия.
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.gabco.org">www.gabco.org</a><!-- w -->
дано не го сметнете като реклама, но аз съм доволен от тях и споделям опит.
за два амортесьора за рено ми взеха -14лв, за комлект съединител 8 лв, за фар за моето волво с60 12лв. за roofbox -40лв.
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Image: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Reply

#13
armagedon Wrote:Какво да кажа за двата антифризоустойчиви гумени О-пръстена за радиаторчето на парното....
На 850-ката си ги намерил и си "избил рибата", но на S60, S80 V70II и т.н. са със сечение на трапец... И аз като теб миналото лято "Избих рибата" и преди месец ми светна лампата че нямам антифриз. Огледах под колата - не го губя. Вкарах се във филм, че го изразходвам докато не си изтървах запалката на пода и видях, че прилежно изпраните на лято стари петна от антифриз по мокета са се върнали ... Сега знам като се стопли какво ще направя - ще дам като поп 12 лева за 2 гумички. Знам че няма да си платя гумичките, а за НОУ ХАУ-а защото никой няма да ми каже точните размери на новите такива. Аз да обикалям като гламав да си ги търся и всичкото това време и усилия да ми костват много повече от 12-те лева. Не защитавам МП, дори напоследък са ми паднали в очите, но евтиното излиза скъпо... (скъпо скъпо, колко да е скъпо - 9 литра антифриз, поне моята е толкова)

Ако са те бутнали и си пребоядисаш някоя врата още на следващия ден, ще стоиш да чакаш онези щипки от e-bay да дойдат за 20 дни или ще теглиш една майна и ще дадеш 36 лева както колегата. Имаш избор, така е...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#14
Що лъжете бре 5,96 са двете гумички идват си комплект в прозрачна кисика на сини надписи волво. Ви знаити ли само колко струват надписити на таз кисика аааааа . И за пфое мое или скъпо или нищо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#15
aleksandar_stefanov Wrote:Що лъжете бре 5,96 са двете гумички идват си комплект в прозрачна кисика на сини надписи волво.
Ти протичал ли си откакто ги смени?
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#16
yuckuJackD Wrote:
armagedon Wrote:Какво да кажа за двата антифризоустойчиви гумени О-пръстена за радиаторчето на парното....
На 850-ката си ги намерил и си "избил рибата", но на S60, S80 V70II и т.н. са със сечение на трапец... И аз като теб миналото лято "Избих рибата" и преди месец ми светна лампата че нямам антифриз. Огледах под колата - не го губя. Вкарах се във филм, че го изразходвам докато не си изтървах запалката на пода и видях, че прилежно изпраните на лято стари петна от антифриз по мокета са се върнали ... Сега знам като се стопли какво ще направя - ще дам като поп 12 лева за 2 гумички. Знам че няма да си платя гумичките, а за НОУ ХАУ-а защото никой няма да ми каже точните размери на новите такива. Аз да обикалям като гламав да си ги търся и всичкото това време и усилия да ми костват много повече от 12-те лева. Не защитавам МП, дори напоследък са ми паднали в очите, но евтиното излиза скъпо... (скъпо скъпо, колко да е скъпо - 9 литра антифриз, поне моята е толкова)

Ако са те бутнали и си пребоядисаш някоя врата още на следващия ден, ще стоиш да чакаш онези щипки от e-bay да дойдат за 20 дни или ще теглиш една майна и ще дадеш 36 лева както колегата. Имаш избор, така е...
Като цяло прави сте....12лв. са нищо на фона какви скъпи оригинални части съм взимал. Просто ме хвана яд,че сумата е не реално висока и то в пъти за тези гумички и естествено никога не бих си взел някакви български,турски или от неизвестен производител и да не знам от гума ли е ,каучук ли е, какво е ? Но от там откъдето ги взех са западен внос за автомобили,камиони,машини и какво ли още не и внасят големи количества и затова и цените са народни....пък ще видим за качеството.Поне на външен вид, мирис и вкус бяха добре Big Grin
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Reply

#17
Гумичките са силиконови за въпросния радиатор. Бях споменал в една от темите задължително да са оригинал на Волво. Същото е със семерингите на валовете - само оригинални. Та въпросните гумички ако са куча марка се втвърдяват с времето и протичат. Затова когато стане въпрос за отговорни уплътнения купувайте оригинал и ползвайте eBay, когато сте сигурни с номера на частта. За съжаление има малко неща.
Колеги, като стана въпрос, няма ли читав сайт в Европа, където да се пазарят оригинали?
Поздрави
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#18
yuckuJackD Wrote:
aleksandar_stefanov Wrote:Що лъжете бре 5,96 са двете гумички идват си комплект в прозрачна кисика на сини надписи волво.
Ти протичал ли си откакто ги смени?
За сега няма проблем
che4ef Wrote:Гумичките са силиконови за въпросния радиатор. Бях споменал в една от темите задължително да са оригинал на Волво. Същото е със семерингите на валовете - само оригинални. Та въпросните гумички ако са куча марка се втвърдяват с времето и протичат.
А защо оригиналните който извадих от колата бяха точно вдървени и нацепени, при положение , че от 20 и ...годишната ми лада вадя подобни О пръстени който с в перфектно състояние :?:
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#19
aleksandar_stefanov Wrote:
che4ef Wrote:Гумичките са силиконови за въпросния радиатор. Бях споменал в една от темите задължително да са оригинал на Волво. Същото е със семерингите на валовете - само оригинални. Та въпросните гумички ако са куча марка се втвърдяват с времето и протичат.
А защо оригиналните който извадих от колата бяха точно вдървени и нацепени, при положение , че от 20 и ...годишната ми лада вадя подобни О пръстени който с в перфектно състояние :?:
И аз извадих от там черни на цвят и пластмасови на допир. Не се знае предишните собственици какви чорби са бъркали, а ние трябва да ги сърбаме...
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#20
che4ef Wrote:Гумичките са силиконови за въпросния радиатор. Бях споменал в една от темите задължително да са оригинал на Волво. Същото е със семерингите на валовете - само оригинални. Та въпросните гумички ако са куча марка се втвърдяват с времето и протичат. Затова когато стане въпрос за отговорни уплътнения купувайте оригинал и ползвайте eBay, когато сте сигурни с номера на частта. За съжаление има малко неща.
Колеги, като стана въпрос, няма ли читав сайт в Европа, където да се пазарят оригинали?
Поздрави

Не знам дали е европейски,но предлагат доста части ОЕМ, а когато са афтърмаркет си пише.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.swedishautoparts.com/aboutus.htm#linkbar">http://www.swedishautoparts.com/aboutus.htm#linkbar</a><!-- m -->
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)