The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
стабилизираща щанга V70 D5

#11
И пак са много пари не мисля, че твоята щанга е по различна от моята (250 лева нова) и ако сметката е така значи задната е по скъпа, в което не виждам логика. Това цена с монтаж ли е?
Reply

#12
Днес сменяхме предна стабилизираща щанга на Волво ХС70 Крос Кънтри, модел 2007 с големия дизелов мотор - 185 к.с.
Снимки утре.
А ето и цената на закупената от нас предпоследна такава от МП.

   
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!
Reply

#13
lanhol Wrote:И пак са много пари не мисля, че твоята щанга е по различна от моята (250 лева нова) и ако сметката е така значи задната е по скъпа, в което не виждам логика. Това цена с монтаж ли е?

Незнам дали има логика но задната е по-скъпа,знам го от опит.
volvo s80 2.5 tdi 140hp-2000g.
Всяка идиотска постъпка си има философско обяснение!
Reply

#14
За съжеление колегата Дефо е прав Cry и това е цена без труд, който също няма да е от евтините.
Reply

#15
Пич, не си вади акъла... Сигурен съм, че това недоразумение - щанга с тампон може да се заобиколи. Тампона е една гума, мамка му... Все от нещо ще стане - не вярвам някой колега да не го е правил досега, всичко се прави. Най-лесно е някой да ти смени щангите, да ти вземе паричките, като преди това си дал един вагон..., сигурно не ги копаш... Не знам кой ти прави колата, но пак казвам - всеки грамотен майстор би ти свършил работа, при добра воля... Успех!
п.п. Стана ми интересно, каква още " новинка " са измислили братята шведи.
Reply

#16
Моя съвет е първо да се завари ограничител на щангата за да не се движи на ляво или на дясно след това могат да се сменят Smile
Reply

#17
Луфтът в тампоните е почти незбележим,но почукването е ужасно(говоря за задната щанга).
Взимаш голям водопроводен ключ и леко приплескваш ушите,към тампоните(луфта е мм.) и приключваш с проблемите.Вече 3-та година карам,без проблем Smile
Reply

#18
Здравейте колеги,
и аз съм в отбора със заминали тампони на предна стабилизираща щанга. Има ли някой успешно направил замяна с полиуретанови тампони, склонен да даде някакви съвети/отзиви?
Поздрави
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply

#19
Zahariev Wrote:Здравейте колеги,
и аз съм в отбора със заминали тампони на предна стабилизираща щанга. Има ли някой успешно направил замяна с полиуретанови тампони, склонен да даде някакви съвети/отзиви?
Поздрави


http://www.ebay.co.uk/itm/Volvo-S60-V70-...3f067f88dc

Но хич незнам какъв ще е крайния резултат. Smile
Reply

#20
Благодаря Тишо, най вече ме притеснява липсата на нарез или нещо което да фиксира щангата в средата на колата (т.е. да не се мести наляво-надясно)..
Отдавна съм ги видял тези, не знам до колко вършат работа само, никой ли не е слагал?
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)