The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 или S80

#1
Здравейте колеги,доскоро имах V40 бензин с турбо 163 к.с. ,и сега искам да си закупя S 60 или S80,но не мога да си избера.Бих се радвал ако ми дадете съвети и за двата модела какво да гледам като взимам и с какъв мотор да бъде,дизел,бензин и колко коня,и още нещо,на коя поддръжката е по евтина и на коя по скъпа ,предполагам че нямат голяма разлика.Ще се радвам ако ми помогнете в избора .
Reply

#2
Ооо ще предизвикаш словесна война с тези трудни въпроси. Има много подобни теми, поразрови се из форума.
Volvo S60 2.4 D5 - 2003 г.
Reply

#3
S60 D5 големия - 185 к.с. Защо - просто симпатия
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#4
Карай ги поред на номерата 40 ...60...80 ..
Reply

#5
Може човека да иска по-комфортна и маневрена кола от S60!!!
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Reply

#6
Колега, зависи дали избираш със сърцето или с разума, като разход, подръжка и вървене с повечето мотори са подобни данните, с пренебрежими разлики в полза на 1-та или другата кола, като много зависи и на какъв екземпляр ще попаднеш по-читав като техн. и виз. съст. Разликата, и то съществена е в размера на купето, удобството и ергономията вътре съответно, за по-едри хора, но и по принцип, багажника твърдо / с голяма разлика / в полза на ес 80, но пък визуалната красота на спортния седан ес 60 е страхотна / имам ес 80 - много по-елегантна и красива от мерцедес е класа или бмв 5 серия от тези години примерно, в сравнение с ес 60 - избора за форма и красота пада на ес 60, но както ти казах всеки преценя според нуждите и индивидуалността си /. За двигателите, какво да ти кажа - пак е до индивидуалност и стил на каране, като личното ми мнение е да избягваш най-малките мотори 140 к.с. бензин - слаби са дори за ес 60, за ес 80 да не говорим, от дизелите / не съм привърженик на дизела като двигатели, не за волво, а по принцип / бих ти препоръчал D5 без значение дали 163 или 185 к.с. От бензиновите мотори освен гореспоменатите най-малки 2,4 см3 от 140 к.с. всички са добър избор, като за турбинираните трябва да се внимава в какво състояние е турбината при закупуването. Ако търсиш най-добро съотношение мощност/разход за теб са бензиновите 2,4 см3, 170 к.с. атмосферен, 2.0 см3, 163 или 180 к.с./за по-нови коли/ с турбо, както и всички дизелови, като моите предпочитания са за гореизброените мотори /те са си на волво/ пред 2,5 тди, 140 к.с. на ауди. Ако си по-спортен търси 200 к.с., 204 к.с., 225 к.с., 226 к.с., 250 к.с., 272 к.с. или 300 к.с. с различни кубатури - не ги помня всичките как бяха.
Reply

#7
И това не е лошо:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11307537438003901&f1=details&slink=2bdma7">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2bdma7</a><!-- m -->
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#8
Определено бих си взел такава но седан. Отличен автомобил. Просто отличен. За този образец не знам как е но...
Който търси - намира, който пита - знае!
Reply

#9
Бе да, какво му е хубавото вътре е като Пежо 406 Smile взимай или 60 или 80 Big Grin
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#10
Аз бих казал вземи си V70 от горе изброените Wink, дори и с риск да вкарам малко интрига!

Поздрави
Volvo For life!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)