The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo S40 2.0T 2001 конкретно мнение

#1
Здравейте колеги(все още не съм ви такъв изцяло, за сега само по душа). Имам интерес над конкретния автомобил. Каквото съм изчел за мотора и автомобила като здравина, динамика, пътно поведение и като цяло ми допада. Интересуват ме евентуални по скъпи ремонти, какво мога да очаквам, някоя сериозна изненада, която би бръкнала не малка цифра като й дойде времето. Спрял съм се и на конкретна обява - <!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11363883344629872&f1=details&slink=2krp5o">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=2krp5o</a><!-- m --> пише, че е внос и цената е с регистрацията и плащането на всички такси (поне така каза човека). Не знам точната пазарна цена на модела, иначе като мотор, оборудване(може и повече) и визуално на пръв поглед количката ми допада. Вие как мислите, заслужава ли си? На снимките се виждат някоя друга екстериорна забележка, но това да й е кусура. Нещо, ако имате да добавите като мнение и напътствие както към автомобила като цяло, така и към конкретната обява. Ако всичко е ок цената ме устройва сравнително, като занапред ще мисля и да я газифицирам, ако стане моя. Знам, че трябва ГИ и цифра ~1000лв., нали няма проблем с това мотора? Въобще всичко което би ми било от полза ще се радвам да го споделите, благодаря предварително!
Reply

#2
Закарай я някъде на диагностика да я проверят за грешки.Гледай турбината да е наред, щото е много скъпа.
Относно газификацията на мотор с турбина, става, ама повечето газмени не могат да се справят и после много ядове!
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#3
Много ми харесва колата! Цената й е нормална. Аз също се заглеждам по турбо екземпляри. Иначе колегата ти е казал най-важното към момента, имай ги тези неща предвид. Другото е като на останалите коли. Ако имах парите бих я купил (приСтрастно мнение) Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)