The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помпа хидравличная...

#1
Преди няколко седмици протече през остта с всички произтичащи от това последствия. yuckuJackD ми прати помпа, сменихме я и... Е не тече като старата през остта но пък вие доста силно.
Виенето е силно изразено около 2000об. на мотора и при крайните положения на волана също и при въртене на волана на място... Чудя се пред алтернативата дали да дам старата помпа за ремонт (имайки в предвид как ми бяха ремонтирали една рейка преди години -хич не ми изглежда добър този вариант), да търся друга помпа втора употреба(с риск пак да уцеля някоя която да има проблем) или да купувам нова за скромната сума от близо 1000лв... Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock:

Цяла вечер се чеша по главата и нищо смислено не измислих. Гледах из разните му сайтове по чужбинско цените на новите са около 400$, втора употреба от 20 до 50$...

Колата е S80 1999g.
Reply

#2
Тише Тишее какво те пиле укълва . Аз бих си вземал втора ръка , дори пак да не случиш в момента имаш помпа която за сега не тече.На фона на огромната разлика между нова и стара Wink , пък все ще попаднеш на някоя дето ще изкара 3 - 4 г. Просто не вярвам да караш тази кола до преклонните 20г. Съдя по моята, която е набор на твоята Big Grin , и по това как бих постъпил аз.
Поздрави.
[Image: ab199582.gif]
подписи для форумов
Волга ГАЗ 24-А с двигател 220D - минало
полски Фиат 125 - минало
MAZDA 323 1.3 - минало
OPEL OMEGA 2.0I - минало
ГАЗ  69 - настоящ
VOLVO S80 2.5TDI автоматик  Русе - настоящ
SUBARU FORESTER 2.0I 125HP - настоящ
Reply

#3
Аз преди доооста време бях си купил от морга такава, беше запазена и за доста нормална цена.. Още си е наред и нямам проблеми...
Успех
VOLVO S60 D5
VOLVO V70 2.5
Reply

#4
Тишо а дали проблема не е в рейката ти ? защото и аз имах такъв проблем ама при мене виеше помпата и след смяната на помпата не се оправи та си направих труда да сменя рейката и сега не се чува нищо
искам Volvo XC 70
карта №0222
Reply

#5
stefpetkov Wrote:Тишо а дали проблема не е в рейката ти ? защото и аз имах такъв проблем ама при мене виеше помпата и след смяната на помпата не се оправи та си направих труда да сменя рейката и сега не се чува нищо

Остана и рейката да се е скапала и я засилвам в някое дере... :twisted: :evil: :twisted:

Виенето на помпата си дойде с помпата която монтирахме. Старата просто си течеше - шумове нямаше.
Reply

#6
Тишо, току що говорих с моя колега които се е специализирал в ремонт на компресори (винтови ли как се водят точно, но не с бутала като двигател).
Наварява студенопрахово разни лагерни шиики и шиики за семеринги.Та той каза , че едвали е по различно от това и ще може да се оправи теча на помпата
Ако искаш звънни утре през работно време да се чуем и ще се разберем къде да се видим.
тел. 0885 519 177 Илиян
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)