The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фаровете на S40

#1
да попитам понеже имам старота S40 97 година и искам да сложа фаровете от по-новото това с кристалните мисля ,че се води 2000 годиналТа ще паснат ли без преправяници и колко пари са горе доло благодаря предварително колеги
Reply

#2
да попитам понеже имам старота S40 97 година и искам да сложа фаровете от по-новото това с кристалните мисля ,че се води 2000 годиналТа ще паснат ли без преправяници и колко пари са горе доло благодаря предварително колеги
Reply

#3
=D> И аз се интересувам от това но уви отговори липсват
за съжаление. Мойта е VOLVO S40, 1998г. 2,0 140к.с. явтоматик, бензин. Много ще се радвам да чуя нещо. Предварително БЛАГОДАРЯ.
Reply

#4
=D> И аз се интересувам от това но уви отговори липсват
за съжаление. Мойта е VOLVO S40, 1998г. 2,0 140к.с. явтоматик, бензин. Много ще се радвам да чуя нещо. Предварително БЛАГОДАРЯ.
Reply

#5
Мисля че няма да имате проблеми с пасването. Ако не се лъжа размера е абсолютно същият, трябва само да проверите дали кабелите са същите. Кристалните фарове са с две Н7 крушки. Една за късите и една за дългите. Лично аз продавам един кристален фар (десен) има малко забележки но тия дни ще пусна информация в раздела Продава заедно със снимки.
Reply

#6
Мисля че няма да имате проблеми с пасването. Ако не се лъжа размера е абсолютно същият, трябва само да проверите дали кабелите са същите. Кристалните фарове са с две Н7 крушки. Една за късите и една за дългите. Лично аз продавам един кристален фар (десен) има малко забележки но тия дни ще пусна информация в раздела Продава заедно със снимки.
Reply

#7
продавате ли старите фарове за v40 на мен ми трябва ляв
Reply

#8
продавате ли старите фарове за v40 на мен ми трябва ляв
Reply

#9
Потърсете някъде из форума, някои го беше правил и беше писал
Reply

#10
Потърсете някъде из форума, някои го беше правил и беше писал
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)