The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с климатроника

#1
Климатроника ми работи само лявата част и си духа прилично студено, а дясната си духа все едно е на духалка.
Някой идеи?
Reply

#2
Имаше тема във форума. Доста колеги имаха подобен проблем. Tisho ако прочете темата имаше отговор, т.е знаеше какъв е проблема, ако ли не рови с търсачката Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#3
Рових, но ядец. Открих други неща, но по моята болка.....
Reply

#4
benjito Wrote:Климатроника ми работи само лявата част и си духа прилично студено, а дясната си духа все едно е на духалка.
Някой идеи?
Здрасти приятелю. Блокирали клапи, според скромното ми мнение :!: Ще се радвам ако НЕ съм прав, защото знам каква работа си отваряш.Пиши подробности
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#5
Отивай на диагностика
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#6
Да отида, ама в Ямбол и околие не знам да има каде да я закъча Sad
Reply

#7
benjito Wrote:Климатроника ми работи само лявата част и си духа прилично студено, а дясната си духа все едно е на духалка.
Някой идеи?

Много неща може да са.
Трябва да се прочете модула и да се видят какви грешки има записани.
В противен случай стреляме напосоки и я уцелим проблема я не.Smile
Reply

#8
не може в цял Ямбол да няма кой да те прочете... потърси,това се чете дори с един скапан китайски аутоком,който вече си е купил всеки гаражник.Но все пак ти препоръчвам да се довериш на майстор с добра репутция и отзиви.Успех колега.
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#9
Не знаех, че всеки може да ме закачи и да погледне какво става. Не ми се доверява много, много на тукашни майстори които не са се занимавали с волво, но ще го направя тези дни.
Благодаря ви
Reply

#10
колеги имам следният проблем с климатроника на волво s40 като го пусна работи 10-15 минути и след това компресора започва да иключва и включва на всеки 10 секунди вътре сам го нагласил на минимум градуси и неможе да стане много студено.в движение като се осети че включи компресоеа задухва ледено но след като изключи хлако. някакви идеи благодаря предварително
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)