The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво 440 Дизел

#21
ве4е се 4удя дали да го продавам , имам пасат 3, 2 литров хар4и по 12/100 гпадско а волвото е под 7/100 градско . и не е 4ак толко изгнило просто е тръгнала едната вежда а на моя приятел щях да му го дам за 3200 лв
Reply

#22
ве4е се 4удя дали да го продавам , имам пасат 3, 2 литров хар4и по 12/100 гпадско а волвото е под 7/100 градско . и не е 4ак толко изгнило просто е тръгнала едната вежда а на моя приятел щях да му го дам за 3200 лв
Reply

#23
MKS Wrote:ве4е се 4удя дали да го продавам , имам пасат 3, 2 литров хар4и по 12/100 гпадско а волвото е под 7/100 градско . и не е 4ак толко изгнило просто е тръгнала едната вежда а на моя приятел щях да му го дам за 3200 лв

и той се е отказал :twisted: Confusedhock: :roll:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#24
MKS Wrote:ве4е се 4удя дали да го продавам , имам пасат 3, 2 литров хар4и по 12/100 гпадско а волвото е под 7/100 градско . и не е 4ак толко изгнило просто е тръгнала едната вежда а на моя приятел щях да му го дам за 3200 лв

и той се е отказал :twisted: Confusedhock: :roll:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#25
Alexyo Wrote:Ами вчера имах възможност да я погледна и да се повозиме, но много ме разочарова външния и вид в смисъл че има на много места ръжди, а задния десен калник е много изгнил- направо като опел капка. Иначе има много екстри- кожен салон, климатик, подгряване на седалките и всякакви чудесии ама с тия гнилочи се отказах направо.


Ето тук можете да видите няколко снимки на "гнилото като капка" Волво.
Reply

#26
Alexyo Wrote:Ами вчера имах възможност да я погледна и да се повозиме, но много ме разочарова външния и вид в смисъл че има на много места ръжди, а задния десен калник е много изгнил- направо като опел капка. Иначе има много екстри- кожен салон, климатик, подгряване на седалките и всякакви чудесии ама с тия гнилочи се отказах направо.


Ето тук можете да видите няколко снимки на "гнилото като капка" Волво.
Reply

#27
Ето тук можете да видите няколко снимки на "гнилото като капка" Волво.[/quote]

Струва ли си да го продаваш!?
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#28
Ето тук можете да видите няколко снимки на "гнилото като капка" Волво.[/quote]

Струва ли си да го продаваш!?
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#29
MKS Wrote:ве4е се 4удя дали да го продавам , имам пасат 3, 2 литров хар4и по 12/100 гпадско а волвото е под 7/100 градско . и не е 4ак толко изгнило просто е тръгнала едната вежда а на моя приятел щях да му го дам за 3200 лв

За 3200 щях да го отнеса като куцо пиле домат :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#30
MKS Wrote:ве4е се 4удя дали да го продавам , имам пасат 3, 2 литров хар4и по 12/100 гпадско а волвото е под 7/100 градско . и не е 4ак толко изгнило просто е тръгнала едната вежда а на моя приятел щях да му го дам за 3200 лв

За 3200 щях да го отнеса като куцо пиле домат :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)