The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
пак относно пушека

#21
Diman Wrote:Точно това е въпроса ,сутрин когато нафтата е студена се получава проблема :| .После си работи като "часовник"

Честно казано сутрин на много студено и при мрн го забелязах да пуши, без доп. тракане, чукане или тресене. но след като поработи 3-4-5 мин. всички пушеци изчезват
Reply

#22
Diman Wrote:Точно това е въпроса ,сутрин когато нафтата е студена се получава проблема :| .После си работи като "часовник"

Честно казано сутрин на много студено и при мрн го забелязах да пуши, без доп. тракане, чукане или тресене. но след като поработи 3-4-5 мин. всички пушеци изчезват
Reply

#23
При мен е минимално пушенето след запалването - едвам се забелязва.

Ако при палене се тресе двигатела то:
горивен филтър - замърсен - от лоша нафта.
изгорял/и смещ/и - да се смени!

Защо непробвате да проверите дали подгревните свещи са здрави - някъде имаше тема за тия подгревни свещи, дали небеше в стария форум!!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#24
При мен е минимално пушенето след запалването - едвам се забелязва.

Ако при палене се тресе двигатела то:
горивен филтър - замърсен - от лоша нафта.
изгорял/и смещ/и - да се смени!

Защо непробвате да проверите дали подгревните свещи са здрави - някъде имаше тема за тия подгревни свещи, дали небеше в стария форум!!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#25
Отложих ходенето на майстор за утре.Прочетох пак темата "Дизел поприкашля на студено" ,проблема ми е почти единтичен с този на колегата "С.Б.,разликата е,че центровката ми е наред и дюзите също(поне преди месец бяха)значи остава подгр.свещи,замарсен г.филтър или слаб цилиндър .Днес сутринта "ново 20"подгрявам паля, работи няколко секунди и гасне, пак подгрявам, работи няколко секунди и пак гасне. От третия опит, вече запалих нормално, имаше леко тресене за около минута, но после всичко беше ок. Страното е , че подобен проблем несъм имал цяла зима.
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#26
Отложих ходенето на майстор за утре.Прочетох пак темата "Дизел поприкашля на студено" ,проблема ми е почти единтичен с този на колегата "С.Б.,разликата е,че центровката ми е наред и дюзите също(поне преди месец бяха)значи остава подгр.свещи,замарсен г.филтър или слаб цилиндър .Днес сутринта "ново 20"подгрявам паля, работи няколко секунди и гасне, пак подгрявам, работи няколко секунди и пак гасне. От третия опит, вече запалих нормално, имаше леко тресене за около минута, но после всичко беше ок. Страното е , че подобен проблем несъм имал цяла зима.
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#27
Да не ти гълта въздух от някъде!!
Обикне от гор. филтър - ако си го пипал.
Някой път пада семерингчето или се скъсва при стягане на филтъра.
Виж си филтъра - да е пълен до горе - ако е НЕ - то значи е от него - гълта въздух! - от него.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#28
Да не ти гълта въздух от някъде!!
Обикне от гор. филтър - ако си го пипал.
Някой път пада семерингчето или се скъсва при стягане на филтъра.
Виж си филтъра - да е пълен до горе - ако е НЕ - то значи е от него - гълта въздух! - от него.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#29
Да продължа темата,ходих на майстор "непознат"(моят е болен),човека ми каза,че най вероятно прекъсването сутрин е от горивен филтер(гълта въздух) или някоя дюза не впръсква добре.Центровката е ОК,Свещите са ОК.Това е за сега,като оправя нещата,ще пиша за резултата.
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#30
Да продължа темата,ходих на майстор "непознат"(моят е болен),човека ми каза,че най вероятно прекъсването сутрин е от горивен филтер(гълта въздух) или някоя дюза не впръсква добре.Центровката е ОК,Свещите са ОК.Това е за сега,като оправя нещата,ще пиша за резултата.
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)