This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO Tune Line service
Здравейте,колеги. От доста време насам се занимавам с електронната част на автомобили VOLVO,така че ето какво мога да предложа: Всички знаем,че диагностиката при съвременните автомобили е първото условие и подход към решаването на възникнал проблем по електрическата част на автомобила и не само.Разбира се, с това не се изчерпва намирането и успешното решаване на даден проблем във всички случаи.Доста често е необходимо след извършването на диагностициране с компютър и проследяване на проблема с други методи,специфични за всеки отделен случай.Няма да споделям всичко,защото мога да напиша не една или няколко страници с техническа информация,която на никого няма да му е интересна. Оттук нататък всеки колега с възникнал проблем или просто желаещ да получи информация и съвет по даден въпрос,свързан с техническата част по автомобила и по-точно ел. системата,както и консултация и диагностика при закупуването на нов автомобил,нека да напише запитване тук,на ЛС или може да ме потърси на телефон 0897 98 49 93.Също така нека се присъедини и към групата ни във Facebook: VOLVO Tune Line. Бих желал също в темата всеки,който се е възползвал от услугите ми,да напише мнение - толерират се всякакви мнения: положителни и отрицателни,така по този начин,останалите колеги ще могат да погледнат обективно на услугите и да решат дали да се доверят или не.

Основни дейности:

- Компютърна диагностика
- Намиране и отстраняване на проблеми
- Смяна на езика на бордовия компютър
- Препрограмиране на някои модули
- Ремонт на ABS,SAS,SCM ( сирена на алармата ) и други модули
- Почистване или софтуерно премахване на DPF
- Почистване на дюзи
- Смяна на потребителски настройки
- Оглед и консултация при закупуване на автомобил втора употреба

Facebook: VOLVO Tune Line

тел: 0897 98 49 93
София,Студентски град. ул. "Атанас Иширков" до 53-ти блок.
[Изображение: 033226517.jpg?r=0]
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Thanks given by:
Ники много си добър ,незнам колко много пъти си ме убеждавал в това !
искам Volvo XC 70
карта №0222
Thanks given by:
Като един от хората, ползвали услугите на колегата Ники, мога само да кажа, че съм доволен от професионалното му отношение!
Знае какво и как да направи !
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Thanks given by:
Ползвал съм услугите на колегата Добрев,и мога да споделя че е човек който си разбира от работата Smile
Успех Ники Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Thanks given by:
Благодаря на колегите за добрите думи.Приемам и критики,с цел подобряване на дейността и услугите. Big Grin
Thanks given by:
Успех Ники! сигурен съм че няма да се намерят недоволни, така че не се напъвай да ги търсиш Smile
Спокойно! На мен жена ми е казала да не бързам, когато свърша тогава!
Thanks given by:
Ники е бог! Толкова много пъти съм го търсил и днес и нощес - винаги върши работата бързо и професионално!
Благодарим ти Ники, продължавай все така - успех! Wink
Fuck the system. Buy a VOLVO!
Thanks given by:
На 24,25 и 26 ще отсъствам от София.На 27 сме на линия.Поздрави на всички.
Thanks given by:
Колегата Ники е професионалис , който рядко се среща !!! Аз съм опирал не веднъж до неговите услуги и той винаги е откликвал с професионално отношение и прецизност при изпълнението ! Колеги ако имате проблем с вашето Волво - Ники е ЧОВЕКА !!! Жив и здрав да си Ники !!!!!
Thanks given by:
Още веднъж благодаря за хубавите отзиви,малко бузките ми почервеняха Smile
Тази вечер заминавам за Сливен и ще съм там до сряда.Ако някой колега има нужда от мен - ще се отзова в района.Поздрави
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)