The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO Tune Line service

#1
Здравейте,колеги. От доста време насам се занимавам с електронната част на автомобили VOLVO,така че ето какво мога да предложа: Всички знаем,че диагностиката при съвременните автомобили е първото условие и подход към решаването на възникнал проблем по електрическата част на автомобила и не само.Разбира се, с това не се изчерпва намирането и успешното решаване на даден проблем във всички случаи.Доста често е необходимо след извършването на диагностициране с компютър и проследяване на проблема с други методи,специфични за всеки отделен случай.Няма да споделям всичко,защото мога да напиша не една или няколко страници с техническа информация,която на никого няма да му е интересна. Оттук нататък всеки колега с възникнал проблем или просто желаещ да получи информация и съвет по даден въпрос,свързан с техническата част по автомобила и по-точно ел. системата,както и консултация и диагностика при закупуването на нов автомобил,нека да напише запитване тук,на ЛС или може да ме потърси на телефон 0897 98 49 93.Също така нека се присъедини и към групата ни във Facebook: VOLVO Tune Line. Бих желал също в темата всеки,който се е възползвал от услугите ми,да напише мнение - толерират се всякакви мнения: положителни и отрицателни,така по този начин,останалите колеги ще могат да погледнат обективно на услугите и да решат дали да се доверят или не.

Основни дейности:

- Компютърна диагностика
- Намиране и отстраняване на проблеми
- Смяна на езика на бордовия компютър
- Препрограмиране на някои модули
- Ремонт на ABS,SAS,SCM ( сирена на алармата ) и други модули
- Почистване или софтуерно премахване на DPF
- Почистване на дюзи
- Смяна на потребителски настройки
- Оглед и консултация при закупуване на автомобил втора употреба


Facebook: VOLVO Tune Line

тел: 0897 98 49 93
София,Студентски град. ул. "Атанас Иширков" до 53-ти блок.
[Image: 033226517.jpg?r=0]
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!

#2
Ники много си добър ,незнам колко много пъти си ме убеждавал в това !
искам Volvo XC 70
карта №0222

#3
Като един от хората, ползвали услугите на колегата Ники, мога само да кажа, че съм доволен от професионалното му отношение!
Знае какво и как да направи !
Обикновен простосмъртен с клубна карта.

#4
Ползвал съм услугите на колегата Добрев,и мога да споделя че е човек който си разбира от работата Smile
Успех Ники Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#5
Благодаря на колегите за добрите думи.Приемам и критики,с цел подобряване на дейността и услугите. Big Grin
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!

#6
Успех Ники! сигурен съм че няма да се намерят недоволни, така че не се напъвай да ги търсиш Smile
Спокойно! На мен жена ми е казала да не бързам, когато свърша тогава!

#7
Ники е бог! Толкова много пъти съм го търсил и днес и нощес - винаги върши работата бързо и професионално!
Благодарим ти Ники, продължавай все така - успех! Wink
Fuck the system. Buy a VOLVO!

#8
На 24,25 и 26 ще отсъствам от София.На 27 сме на линия.Поздрави на всички.
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!

#9
Колегата Ники е професионалис , който рядко се среща !!! Аз съм опирал не веднъж до неговите услуги и той винаги е откликвал с професионално отношение и прецизност при изпълнението ! Колеги ако имате проблем с вашето Волво - Ники е ЧОВЕКА !!! Жив и здрав да си Ники !!!!!

#10
Още веднъж благодаря за хубавите отзиви,малко бузките ми почервеняха Smile
Тази вечер заминавам за Сливен и ще съм там до сряда.Ако някой колега има нужда от мен - ще се отзова в района.Поздрави
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)