The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO Tune Line service

Колеги, в събота ще съм в Бургас, а неделя Варна. Който желае, може да се запише за смяна на език, чиптунинг, диагностика, обучаване на дистанционни и др. на посочения телефон. Поздрави и успех!
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!

Колеги, вече имаме и български език за моделите около 2000 - 2001. Както повечето знаят, ако има налична лампа SERVICE на таблото долу вдясно не е възможна кирилизацията, но изминалите няколко дни запретнах ръкави и написах български на латининца, грозно е, но за който не се оправя с английския е вариант. Тези, на които вече сме го сменили с английски, могат безплатно да заповядат и да заредим български. Поздрави и весело посрещане на празниците. Smile
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!

Едно бързо "БЛАГОДАРЯ" към Ники и от мен! Изключително бързо и професионално! Препоръчвам на всички, които имат проблеми! Дори само диагностиката му ще ви е от изключителна полза! Поздрави на всички и весели празници!

Искам да попитам дали имате опит в добавянето на бутони за управлени на радиото? Става въпрос за Volvo S60.

здравейте колеги имам един странен въпрос дали е възможна подмяната на стъклото на километража пукна се около 3 санта поради незнайна причина бих бил благодарен за съдействие колата е волво в 60 163 к.с д3 р дизайн 2011 година

Да, възможна е. Звъннете на 0897 98 49 93 в работно време. Благодаря!
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!

Здравейте колеги! Искам да се похваля, че от няколко дни съм горд собственик на автомобил Volvo XC60 2.4 5D 205Hp - 2009 година. Колата ми създава прекрасни първи впечатнления, но имам един проблем. Таблото или по- точно менюто на таблото е на Италиански. Много хора биха го преглътнали, но на мен ми бърка в здравето. Аз съм от гр.Асеновград и искам да попитам къде мога да сменя езика. Доколкото разбирам от това, което чета в тази тема, топ избора ми е господин Ники Добрев.
Въпроса ми е къде и кога е откриваем и възможно ли е да сменим езика на моята кола. Благодаря предварително!

П.С. Повече от щастие е за мен да пиша първият си пост в този форум!

Звъннете на 0897 98 49 93 в работно време - това е телефонът на Ники добрев.

Обръщам се към модераторите с молба да изтрият тази тема, тъй като е прекалено стара и дълга. Не е необходимо хората да четат 20 страници и да остават с погрешни впечатления. Скоро ще има нова, с нов телефон, адрес и дейности. Благодаря на всички, с които сме се виждали и познавали. Smile
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)