This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO Tune Line service
Колеги, в събота ще съм в Бургас, а неделя Варна. Който желае, може да се запише за смяна на език, чиптунинг, диагностика, обучаване на дистанционни и др. на посочения телефон. Поздрави и успех!
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Thanks given by:
Колеги, вече имаме и български език за моделите около 2000 - 2001. Както повечето знаят, ако има налична лампа SERVICE на таблото долу вдясно не е възможна кирилизацията, но изминалите няколко дни запретнах ръкави и написах български на латининца, грозно е, но за който не се оправя с английския е вариант. Тези, на които вече сме го сменили с английски, могат безплатно да заповядат и да заредим български. Поздрави и весело посрещане на празниците. Smile
Thanks given by:
Едно бързо "БЛАГОДАРЯ" към Ники и от мен! Изключително бързо и професионално! Препоръчвам на всички, които имат проблеми! Дори само диагностиката му ще ви е от изключителна полза! Поздрави на всички и весели празници!
Thanks given by:
Искам да попитам дали имате опит в добавянето на бутони за управлени на радиото? Става въпрос за Volvo S60.
Thanks given by:
здравейте колеги имам един странен въпрос дали е възможна подмяната на стъклото на километража пукна се около 3 санта поради незнайна причина бих бил благодарен за съдействие колата е волво в 60 163 к.с д3 р дизайн 2011 година
Thanks given by:
Да, възможна е. Звъннете на 0897 98 49 93 в работно време. Благодаря!
Thanks given by:
Здравейте колеги! Искам да се похваля, че от няколко дни съм горд собственик на автомобил Volvo XC60 2.4 5D 205Hp - 2009 година. Колата ми създава прекрасни първи впечатнления, но имам един проблем. Таблото или по- точно менюто на таблото е на Италиански. Много хора биха го преглътнали, но на мен ми бърка в здравето. Аз съм от гр.Асеновград и искам да попитам къде мога да сменя езика. Доколкото разбирам от това, което чета в тази тема, топ избора ми е господин Ники Добрев.
Въпроса ми е къде и кога е откриваем и възможно ли е да сменим езика на моята кола. Благодаря предварително!

П.С. Повече от щастие е за мен да пиша първият си пост в този форум!
Thanks given by:
Звъннете на 0897 98 49 93 в работно време - това е телефонът на Ники добрев.
Thanks given by:
Обръщам се към модераторите с молба да изтрият тази тема, тъй като е прекалено стара и дълга. Не е необходимо хората да четат 20 страници и да остават с погрешни впечатления. Скоро ще има нова, с нов телефон, адрес и дейности. Благодаря на всички, с които сме се виждали и познавали. Smile
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)