The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автоматика на 460

#1
След срещата в неделя спря да ми работи автоматика на 460 , 1995 , 2000i
жоро е твърдо убеден, че е от съединителя и нямя проблем със скоростната кутия
ходих до един сервиз и ми казаха,че кутията е счупена и ремонта почва от 350лв за отватриане и труд и без горна граница

Проблема ми е следния: Като я напъвах нагоре по витоша и изключи от скорост и повече не включи, докато нея оставих да истине съвсем и тръгна пак, след това както покарам малко и пак изключва.
Има и варянта ако е от кътията да я сменя целата , сега взех номера на магазини да званя да вида дали има някъд, но някой ако се сеща къде мога да намера така кутия ще съм му задължен!
Reply

#2
След срещата в неделя спря да ми работи автоматика на 460 , 1995 , 2000i
жоро е твърдо убеден, че е от съединителя и нямя проблем със скоростната кутия
ходих до един сервиз и ми казаха,че кутията е счупена и ремонта почва от 350лв за отватриане и труд и без горна граница

Проблема ми е следния: Като я напъвах нагоре по витоша и изключи от скорост и повече не включи, докато нея оставих да истине съвсем и тръгна пак, след това както покарам малко и пак изключва.
Има и варянта ако е от кътията да я сменя целата , сега взех номера на магазини да званя да вида дали има някъд, но някой ако се сеща къде мога да намера така кутия ще съм му задължен!
Reply

#3
Здравей! Както ти казах и на срещата, аз ходя в сервиз Джемини 4 и от там съм много доволен. Препоръчвам ти да се консултираш първо с тях или с някой друг сервиз, спциализиран за автотични скоростни кутии преди да предприемаш смяна... Все пак са доста скъпи, особено автоматиците. http://www.gemini4.com/
Volvo 440 2.0i Automatic
Volvo V70 D5
Reply

#4
Здравей! Както ти казах и на срещата, аз ходя в сервиз Джемини 4 и от там съм много доволен. Препоръчвам ти да се консултираш първо с тях или с някой друг сервиз, спциализиран за автотични скоростни кутии преди да предприемаш смяна... Все пак са доста скъпи, особено автоматиците. http://www.gemini4.com/
Volvo 440 2.0i Automatic
Volvo V70 D5
Reply

#5
SpyZip Wrote:След срещата в неделя спря да ми работи автоматика на 460 , 1995 , 2000i
жоро е твърдо убеден, че е от съединителя и нямя проблем със скоростната кутия ........

Оказа се, че Жоро и понятие си няма от автоматични скоростни кутии! :oops:

SpyZip, ако можеш от някъде да видиш или намериш номера на твоята ск.кутия, ще е добре.

Апел към колегите:
Поразтърсете из форумите и темите номера на тази кутия!
Reply

#6
SpyZip Wrote:След срещата в неделя спря да ми работи автоматика на 460 , 1995 , 2000i
жоро е твърдо убеден, че е от съединителя и нямя проблем със скоростната кутия ........

Оказа се, че Жоро и понятие си няма от автоматични скоростни кутии! :oops:

SpyZip, ако можеш от някъде да видиш или намериш номера на твоята ск.кутия, ще е добре.

Апел към колегите:
Поразтърсете из форумите и темите номера на тази кутия!
Reply

#7
...щот' цялата била съединител. :laughing6: :laughing6:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#8
...щот' цялата била съединител. :laughing6: :laughing6:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#9
Там където ти искат 350лв. в сервиза който ти пратих на смс ли е?
Ако е там един познат майстор ми даде телефона, кто каза, че са добри!
Reply

#10
Там където ти искат 350лв. в сервиза който ти пратих на смс ли е?
Ако е там един познат майстор ми даде телефона, кто каза, че са добри!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)