This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
940 2.0T на части
Колеги, продавам Волво 940 2.0Т на части, добро състояние всичко е налично
Пробег: 190000
Дата производство: 1993g
Дата първа регистрация: 1993г
Тип двигател: Бензинов
Кубатура: 2000cc
Коне: 155
Скоростна кутия: Автоматична
Дирекция: Дясна
Категория: Седан
Цвят: Бордо

Особености:
*врати -4
*ABS -
*Ел. стъкла -
*Ел. огледала -
*Климатик -
*Климатроник -
*Кожен салон -
*Лети джанти -
*Халогени -
*Аларма -
*Централно заключване -

Допълнителна информация:

Телефон:0878984311

Място, на което може да се види колата: Шумен

Снимки:

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
Колега имаш "лично съобщение"!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Цитирай
Thanks given by:
Up на темата !
Цитирай
Thanks given by:
дясното огледало с подгряване ли е? само стъклото даваш ли?
Volvo S60 D5 163hp D5244T - automatic
[Изображение: ab192146.gif]
юзербары для форумов
Цитирай
Thanks given by:
up !
Цитирай
Thanks given by:
Джантите са 5броя 240лв комплекта с гумите.
До края на месеца колата ще замине за скрап и евентуално ще запазя само някоя друга част. Така че на който каквото му трябва да казва направо оферти. Smile

Прикачени файлове Миниатюри

Цитирай
Thanks given by:
Аз бях питал за едни неща, но не си ми отговорил, сега се сещам, че ми трябва и една капачка от този модел джанти и кранчето за парното(само че са няколко модела и не знам дали ще е същото)
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Цитирай
Thanks given by:
Колега щом ще я изхвърляш за скраб какви ще са ти цените за не металните части ?
Принципно ми трябват доста неща от колата но като за първо време ми е наложащ скоростния лост целия механизъм без щангичките от долу(сваля се лесно 4болта под заобикалящата я пластмаса в купето ) .интересува ме също и мъркуча от въздушния филтър до турбото и на турбото рециркщлиращия клапан ако турбото е митсубиши.Трябват ми и 4 бр шпилки от колелата 2бр от предните и 2бр от задните колела . Също така искам да знам в какво състояние са предните дискове ? Трябва ми и предната броня с ножа от долу без гредата вътре .интересува ме дали километража има термометър и ако да го искам с датчика на малката решетка под предния номер .
Ако може и не те затруднява ми направи цени по от делно на изброените неща .
Работиш ли с еконт?

п.п. не я хвърляй ценна е за нас
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Цитирай
Thanks given by:
Интересувам се от кулера и волана.ако са налични.Какви пари им търсиш?
old volvo never die they only go fasterSmile
Цитирай
Thanks given by:
killara написа:Колега щом ще я изхвърляш за скраб какви ще са ти цените за не металните части ?
Принципно ми трябват доста неща от колата но като за първо време ми е наложащ скоростния лост целия механизъм без щангичките от долу(сваля се лесно 4болта под заобикалящата я пластмаса в купето ) .интересува ме също и мъркуча от въздушния филтър до турбото и на турбото рециркщлиращия клапан ако турбото е митсубиши.Трябват ми и 4 бр шпилки от колелата 2бр от предните и 2бр от задните колела . Също така искам да знам в какво състояние са предните дискове ? Трябва ми и предната броня с ножа от долу без гредата вътре .интересува ме дали километража има термометър и ако да го искам с датчика на малката решетка под предния номер .
Ако може и не те затруднява ми направи цени по от делно на изброените неща .
Работиш ли с еконт?

п.п. не я хвърляй ценна е за нас

Колега, дай си пак номера да ти звънна тези дни, да ми кажеш окончателно какво искаш, за да можем да измислим нещо.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)