The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Имобилайзер на S40

#1
Здравейте колеги, интересува ме имобилайзера при S40-ките. Колата е дизел 2002г.
Тъй като купих колата само с 1 ключ и дистанционно, имам желание да сложа аларма и да направя 2 ключа, като за целта за да спестя пари, те ще са без имобилайзер.
Искам да попитам, какви идеи ще ми дадете, за оригиналния имобилайзер. Да го извадя и залепя за ключалката или има възможност да се елиминира.
Някакъв съвет към каква аларма да се насоча? Държа да може да вдига стъклата след заключване, и мигачите да не мигат постоянно.
Благодаря предварително.
Reply

#2
Имобилайзера не може да бъде махнат без да те изненада някой ден. Марката на алармата няма никакво значение, всички са китайски. Важно е кой и как я монтира.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#3
има и български Smile
а за имобилайзера не съм съгласен - маха се,точно с цел да не те изненада някой ден.
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#4
Ми, не знам. По автокъщите има много Волва с махнат имобилайзер и палят 5 от 100 опита. Българските аларми са най-хубави, но когато търсих преди 4 години не намерих някой да ги предлага.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#5
   
   

Колеги, това представлява ключа и дистанционното.
Мислех си да извадя чипа от ключа, но не мога да разбера къде точно се намира, и да го монтират до ключалката.Така бе на предната кола (Ауди)
Иначе алармата мисля да е българска (от по-висок клас), а човека който ще я монтира е много-добър в тази сфера.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#6
Чипа е в удебелената част над дупката пробита на късмет :-). При моят ключ беше откъм по късата страна.
------------------------------------------
Volvo V40 1997, 2.0
Reply

#7
Такова дистанционно с три копчета си купих от Мото-Пфое за моето S70 преди 5-6 месеца .
С програмирането излезе към 240 лв. Горе-долу колкото и нова аларма с монтажа ,но без някой да се рови из инсталацията на Volvo-то , но пък и нямам тази функция с вдигането на стъклата , която ми липсва на моменти .
Прецених , че искам да си е заводската аларма , която си е свързана с компютъра на колата .Нов ключ с имобилайзер ще ти излезе 220 лв. при частен автоключар.
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)