The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 460 Проблем с намирането на части!

#1
Здравейте колеги, не ми остана друго освен да попитам и вас! Историята е следната : колата е модел 1993 и я карах близо 6 години преди да започне да се разтропва, сега съм я разглобил в нас и си цъцка на тръпчета в задния двор, всички части които трябва да се сменят излизат към 714 лв... то самата кола струва 900-1000 лв. Трябва да се сменят
- шарнира (2)
- биаледки (2)
- маншона на лявата полуоска (2)
- предни накладки
- задни накладки
- дясно задно цилиндърче
- задни амортисьори
- предни амортисьори
- тампони на носачите (4)
- маслен филтър
- горивен филтър
- масло - за него искам да питам какво да бъде, защото това е моя 1ви сезон с нея, а преди това брат ми го караше на 15W40 ?!

Имате ли някаква идея от къде да взема нещо по сносно като части, което да не струва повече от колата?! Става дума за София! Confusedhock:
Reply

#2
Здравей,
От близо две години си купувам части от <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.ebay.co.uk">www.ebay.co.uk</a><!-- w --> Излизат дори и оригинални на половин цена от алтернативите тук. За евтин транспорт от Англия ползвам gabco.org - 2,20 на кило.

Повече е описано тук <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=16&t=19727&p=156740&hilit=%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5+%D0%BE%D1%82+%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D1%8F#p156740">viewtopic.php?f=16&t=19727&p=156740&hilit=%D0%BF%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%80%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5+%D0%BE%D1%82+%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D1%8F#p156740</a><!-- l -->

Вярно за теб остава часовете ровене в нета но си заслужава!

Успех и ако имаш проблеми пиши.
Във форума всеки носи радост. Един на влизане, друг на излизане...

Човек и общество...
Reply

#3
Колеги трябва ми някаква помощ... всичко де що има съм сменил вече по тая кола и от където и да я погледна пак не мога да премахна едно досадно тропане от предната дясна страна и направо ме убива... като карам по паветата и се чува едно удряне на метал и не е много комфортно за возене! Тампони, шарнири, биалетки, лагери, амортисьори... остнаха ми само пружините но те ми се струват много стабилни... някой може ли да ми каже кой и къде може да я погледне и за какви пари, че явно сам няма да мога да се справя... просто вдигам ръце... :oops:
Reply

#4
колега,споменал си тампони.....кой точно си сменил,защото има и на стабилизиращата щанга 2 броя и на носачите също и на макферсоните - кой точно си сменил?
при мен същото досадно хлопане беше преди да сменя тампоните на стабилизиращата щанга(тази дето е зад двигателя)
поздрави,Ивайло
[Image: ab284746.gif]

Reply

#5
еми колега всичко което е в списъка в първия пост е сменено, освен пружините... значи остана само тея да ги сменя, но тук май няма да се справя, щом дори като я раглобих не съм ги видял Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)