The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Резервна гума

#21
Днешната проверка показа налягане от 3.5 атмосфери. Гумата не беше поглеждана от година.
Reply

#22
Случката се разигра преди около месец - пукам гума и до пред нас спада напълно.Веднага грабвам патерицата и слагам.Колата я имам от 3 години , не съм помпал патерицата , сложих я и беше готова за път.Кой знае кога италианеца я е помпал..Все пак , трябва всеки да си наглежда най-важните неща в колата , да не стават фалове.
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#23
Темата е много, ама много брадата, но да споделя и едно мое наблюдение в нея. След влизане в добре прикрита от дъжда ЯМА по нашите иначе прекрасни пътища се получи проблем с предна лява гума и ми се наложи да ползвам т.нар. "патерица". Никога не беше ползвана и налягането в нея си беше добро, но учудването ми бе друго. Марката бе Hankook, а държавата производител...... China ! Навсякъде са се намърдали тези китайци ей, при това от доста години Big Grin
Поздрави на всички.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#24
100Y0 Wrote:Темата е много, ама много брадата, но да споделя и едно мое наблюдение в нея. След влизане в добре прикрита от дъжда ЯМА по нашите иначе прекрасни пътища се получи проблем с предна лява гума и ми се наложи да ползвам т.нар. "патерица". Никога не беше ползвана и налягането в нея си беше добро, но учудването ми бе друго. Марката бе Hankook, а държавата производител...... China ! Навсякъде са се намърдали тези китайци ей, при това от доста години Big Grin
Поздрави на всички.
СРаам, голям срам. В китайската резервна гума има вградена камера с микрочип и предавател. МръсТните китайци чакат само да сложиш бидона с джибрите в багажника и да ти откраднат рецептата за еликсира. :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)