The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за газ Volvo S 60

#21
Leper Wrote:И аз се бях замислил за него, но уви не се престраших на тази ниска цена българска уредба да слагам.... за омаслител приятел газаджия ме посъветва да не си слагам тази "измислица за пари".... за монтажа и настройките е вярно, по едно време ми се ревеше, че колата гасне придърпва, и не върви нормално на ниски предавки, оказа се че ми е била по-обогатена сместа и т.н. оправиха ми я и сега съм много доволен.
Всъщност оказва се че само компа и бутилката са български.
Иначе изпарителя е италиански, инжекторите също...мисля че дори и кабелите и маркучите са италиански ако се вярва на сайта където гледам.
Относно омаслителя...пак на същия сайт е доста препоръчителен да се сложи.Все пак не е чак толкова скъп около 100-тина лева е.
Колега ти къде си слага газовата и каква марка е?
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!
Reply

#22
Моята е Романо от - до, при един препоръчан от няколко сервиза газаджия. Моята е вързана към ОБД-то на колата и черпи инфо директно от компа на колата, без да са нужни зимни, летни и т.н. настройки, инжекторите не са на една рейка ами са си поотделно. Води се по ниския клас на БРЦ, но все пак ми е с 5г. пълна гаранция.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#23
Ivo878 Wrote:Колега ти с каква уредба си дюзи пиши за да знаем.На мен ми казаха че ако индикира на таблото и свети то майстора си е оставил ръцете.Ама повечето викат ама то нормално и не дават гаранция

Аз съм с Landi Renzo. Дюзите също са техни /или поне така пише на тях/. Към момента /7месеца и 9000км/ нямам забележки - нито към монтаж, нито към работа на мотора, нито към разход на гориво.
"Добрите шофьори имат следи от насекоми по страничните прозорци"- Walter Röhrl
Reply

#24
Даите мнения :Това което днеска проверявах и намерих като вариянт е на цена 1350 лв компютар е Agis с OBD P13-полска ;турбо дюзи полски;бутилка торидална;евронивомер (италиански - Tomasetto);редуктор R67 (италиански - Tomasetto);рейка 2 ома (италианскиWink;пълначка при резервоара
Reply

#25
Здравей, провери и зад китайската стена (спирка Явор). Моята е фобос 2, почти на 2 години, 25 хил. км.
Reply

#26
Колеги искам да попитам, тъй като все още съм раздвоен за газовата, има ли някаква разлика във разхода на гориво, като л/100км при бензин и газ.
В момента на бензин ми дава около 7,5л/100 - извънградско ...градско честно казано не съм засичал точно...може би към 12-13 го смятам грубо.
Автомобила е S60 2006г 2,4i 140h.p.
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!
Reply

#27
Разлика има. Но при добре монтирана и настроена уредба, разхода на газ не би трябвало да е завишен с повече от 8-10%.
Reply

#28
Повечето ГИ имат три режима за настройка с лаптопа-"икономичен","нормален" и "спортен" режим,та вьпрос на предпочитание е колко ще ви бяга колата и колко ще ви харчи!
Reply

#29
Който и режим да избереш колата си върви еднакво. Това обедняване или обогатяване с 3% (така е зададено на ГИ) компа на колата си го коригира
Reply

#30
HydroPower Wrote:Колеги искам да попитам, тъй като все още съм раздвоен за газовата, има ли някаква разлика във разхода на гориво, като л/100км при бензин и газ.
В момента на бензин ми дава около 7,5л/100 - извънградско ...градско честно казано не съм засичал точно...може би към 12-13 го смятам грубо.
Автомобила е S60 2006г 2,4i 140h.p.
При мен са така нещата магистрала бензин 8.3л/100 газ 10-11л/100, градско 13л/100 газ 17л/100 без разлика във вървенето.... газтта е 20% по кекава от бензина, така че е нормално да ти е по висок разхода с нея....ама това дет го разправят 1л отгоре, може да се отнася за коли с малки двигатели.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)