The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
шум окачване?

#1
Здравейте момчета, откакто е по-студено чувам много досадно скърцане от окачването преденo деснo. когато времето се затопли изчезва.

моля да ме посъветваTe, c какво да се Haпръска или и аз дори не знам...

не разполагаm с много пари сега и не може да си позвол да заменiam части в момента

merci
Reply

#2
Колега така е доста трудно да се каже. При мен имаше подобно скърцане преди 2-3 години. Ходих на сервиз казаха ми и ми показах скъсани тампони на носача. Смених носача + работа + реглаж към 300лв проблема остана. Скърцаше като минавам през легнали полицаи или при неравности в завой. Оказа се тампон на макферсона на студено се чуваше повече денем като го напече слънцето по слабо.
Reply

#3
Колеги, при мен от 2 дни се чува тоя гаден шум. Дразни ме щото преди колата си вървеше като БТР. През по-голяма неравност или широка дупка скърца. Сменени са биелетите, шарнир, накрайниците -здрави, каретата и те, но шума го има от време на време. Не звучи като "желязо в желязо". Дайте съвет! Казаха ми,че мога да направя диагностика на окачването (състояние на амортисьорите) срещу 15 лв. Вече си мисля за проблем с тампона горе на преден десен амортисьор.
Reply

#4
Забравих да кажа, че няма никакви вибрации във волана. Успешен ден на всички!
Reply

#5
Можеш да направиш тест на предни и задни амортисьори за 10-15лв да Smile
Но този тест няма как да ти покажа дали се е скъсал тампона на макферсона.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)