This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Волво 850 2.5ТДИ на части
Продавам ударено Волво 850 2.5ТДИ на части!Автомобила е произведен 1996 г.и е с всички екстри+кожен салон!До вчера вечерта беше в движение и всичко му работеше!Удар отпред в десния калник.Всичко друго е налично,без предната маска,бронята,радиаторите,предния капак,предните калници,фаровете,мигачите и предното стъкло-счупени след катастрофата!Двигателя не е засегнат!!!Автомобила е с лети джанти,16 цола/5 броя/оригинални на Волво с летни гуми на 2 сезана!За повече иформация на телефони:0888771009 и 0877736901 Румен

Прикачени файлове Миниатюри

Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Цитирай
Thanks given by:
Колега,интересува ме помпата за хидравликата с казанчето и летите джанти като цена?
Драсни на лично съобщение.
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Цитирай
Thanks given by:
Малко offtopic,но ако не е тайна в какво си се ударил за да е деформирана така? :oops:
Виждал съм ударени отпред 850-ки и са си доста читави след това.

П.П. Надявам се че няма сериозно пострадали от произшествието Sad .
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
2000 Volvo V40, D4192T3, manual M56, 115 hp., 265Nm. - Холандеца
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Цитирай
Thanks given by:
Не аз,а жената снощи я е ударил новия джип на МАЗДА на ляв завой!И тъй като е ВОЛВО всички в автомобила са били без драскотина!Жената и 4 деца!!!Определено това е най-сигурната кола!Препоръчвам я!
Цитирай
Thanks given by:
Здравей колега! Мойте съболезнования за хубавата колица. Интересува ме полакътника между двете предни седалки да ли е с поставки за чашки и ако да, кожата да не е протрита.Ако отговаря на условията драсни какви парички му искаш.
VOLVO 850 GLT 2.0Turbo avtomatik 1996g.
Цитирай
Thanks given by:
Подлакътника го продавам със седалките/салона/,защото после трудно ще продам само седалките....Волана вече го няма,купиха го днес!
Цитирай
Thanks given by:
teloto написа:Не аз,а жената снощи я е ударил новия джип на МАЗДА на ляв завой!И тъй като е ВОЛВО всички в автомобила са били без драскотина!Жената и 4 деца!!!Определено това е най-сигурната кола!Препоръчвам я!

Радвам се че няма пострадали. Щом като и джип и то нов е поела наистина трудно някой може да оспори сигурноста на модела. Дано си намериш скоро читава кола.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
2000 Volvo V40, D4192T3, manual M56, 115 hp., 265Nm. - Холандеца
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Цитирай
Thanks given by:
Колега дай цена за двигателя комплект с инсталацията и турбото.
Цитирай
Thanks given by:
yamaha-racing написа:Колега дай цена за двигателя комплект с инсталацията и турбото.
Писал съм ти на лични колега!
Цитирай
Thanks given by:
Все още почти всичко е налично!Ниски цени за сериозни клиенти......
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)