This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продавам Волво 850 2.5ТДИ на части
Благодаря на колегата!Винаги съм се стремял да бъда коректен!
Само да кажа ,че днес всичко в двигателния отсег е свалено и е на разположение на купувачите!Двигателя е вече необорудван т.е всичко по него е свалено и е отделен от скоростната кутия!
Освен двигател,скоростна кутия има нафтова помпа,стартер,компресор на климатик,турбо,изпускателни и всмукателни тръби,хидравлична помпа,кормилна рейка,дюзи,полуоски и т.н.Липсва само алтернатора!Всичко е свалено и може веднага да се вземе!Който го интересува нещо да пише или да звъни на 0888771009,0877736901 Румен
Всичко,което не ме УБИВА ме прави по СИЛЕН
Цитирай
Thanks given by:
Компютъра с имобилайзера продадени за 120 лв!
Цитирай
Thanks given by:
Продадени днес:предни амортисьори с пружини и лагери за 100 лв.комплекта,заден десен горен стоп за 30 лв,перката с моторчето за парното за 40 лв. и управлението на тази перка за 30 лв.!
Цитирай
Thanks given by:
Продадена кормилната рейка днес за 120 лв.!
Цитирай
Thanks given by:
Скоростната кутия е продадена за 250 лв.Да си я ползва със здраве новия собственик!Оказа се,че на същия купувач му работи неговия си компютър,който му бях продал и затова човека ми го върна,та КОМПЮТЪРА на колата се продава също.Имам и имобилайзел с ключ!
Цитирай
Thanks given by:
Продадени днес:декоративните кори отзад на багажника,тонколонките на таблото и на багажника и тези в предните врати!Общо за 100лв всичко!!!Останаха тонколонките в задните врати!
Цитирай
Thanks given by:
Продаден левия преден носач за 45 лв!
Цитирай
Thanks given by:
Продадени амортисьорите на петата врата за 20 лв бройката!
Цитирай
Thanks given by:
нагоре!
Цитирай
Thanks given by:
ГНП цена
VOLVO XC90 185 КС. 2006 г.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)