The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вибрации във волана.

#21
B5202S Wrote:Почти 90% вероятност криви джанти или гуми за да разбиеш шарнири на 850-ца трябва много да се стараеш. Ако са шарнири ги рециклирай иначе най-евтино носач делфи 250лв. Даже до колкото помня за да ти вибрира над 120 са криви задните гуми ако е предни джанти вибрира при по малка скорост.

Джантите ще ги погледна, макар че сложих летните гуми преди месец и тогава ги гледаха, уж бяха на ред а не се сещам да съм скачал в дупка.
Що се отнася за носачите, есента ги рециклира един тип по някъв странен начин щото на други места ми искаха 70лв а той ми взе 20. А иначе намерих оригинални чистак нови на "Lemforder" (така ми каза търговеца, че това са оригиналните които използва волво) за 380 лева с доставката от щатите до БГ.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#22
B5202S Wrote:Почти 90% вероятност криви джанти или гуми за да разбиеш шарнири на 850-ца трябва много да се стараеш. Ако са шарнири ги рециклирай иначе най-евтино носач делфи 250лв. Даже до колкото помня за да ти вибрира над 120 са криви задните гуми ако е предни джанти вибрира при по малка скорост.

Джантите ще ги погледна, макар че сложих летните гуми преди месец и тогава ги гледаха, уж бяха на ред а не се сещам да съм скачал в дупка.
Що се отнася за носачите, есента ги рециклира един тип по някъв странен начин щото на други места ми искаха 70лв а той ми взе 20. А иначе намерих оригинални чистак нови на "Lemforder" (така ми каза търговеца, че това са оригиналните които използва волво) за 380 лева с доставката от щатите до БГ.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#23
е к'ва ти е далаверата тогава??? :roll:
за 300-350 /не помня колко точно бяха/ от мото пфое ше ти досатвят оригинални шведски
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#24
е к'ва ти е далаверата тогава??? :roll:
за 300-350 /не помня колко точно бяха/ от мото пфое ше ти досатвят оригинални шведски
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#25
gadnia_metal Wrote:е к'ва ти е далаверата тогава??? :roll:
за 300-350 /не помня колко точно бяха/ от мото пфое ше ти досатвят оригинални шведски
300-350 комплект или само един?
Щото скантех ми ги предлагат 200 десният и 225 левия или обратното не си спомням.
Цената от щатите е и за двата.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#26
gadnia_metal Wrote:е к'ва ти е далаверата тогава??? :roll:
за 300-350 /не помня колко точно бяха/ от мото пфое ше ти досатвят оригинални шведски
300-350 комплект или само един?
Щото скантех ми ги предлагат 200 десният и 225 левия или обратното не си спомням.
Цената от щатите е и за двата.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#27
аааааааааааа, така по бива. :thumbup:
Цената в мото пфое е за бройка, но можеш да хвърлиш едно око за всеки случай. това са ми го казвали преди две годинни
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#28
аааааааааааа, така по бива. :thumbup:
Цената в мото пфое е за бройка, но можеш да хвърлиш едно око за всеки случай. това са ми го казвали преди две годинни
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)