The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
къси/дълги светлини

#11
volvo fen Wrote:от вчера съм горд собственик на 440 GL , но се натъкнах на следния проблем:
пускам си светлините всичко е нормално но само на къси . Дърпам лостчето към мен - ясно това е " светкавицата" , а как да пусна дълги?
Пробвах на обратна страна на светкавица - нищо не помръдва.
Та въпроса ми е аз ли не знам от къде да си пусна дългите или лостчето ми е развалено?
На времето го имах проблема със "светкавицата".
Свалих превключвателя и успях да изправя превключващите контакти така че с леко прещракване на лоста да се превключват
светлините .
От тогава нямам проблем.
Reply

#12
volvo fen Wrote:от вчера съм горд собственик на 440 GL , но се натъкнах на следния проблем:
пускам си светлините всичко е нормално но само на къси . Дърпам лостчето към мен - ясно това е " светкавицата" , а как да пусна дълги?
Пробвах на обратна страна на светкавица - нищо не помръдва.
Та въпроса ми е аз ли не знам от къде да си пусна дългите или лостчето ми е развалено?
На времето го имах проблема със "светкавицата".
Свалих превключвателя и успях да изправя превключващите контакти така че с леко прещракване на лоста да се превключват
светлините .
От тогава нямам проблем.
Reply

#13
Добре дошъл и от мен на Волво фена! И при мен фаровете винаги светят, но проблема е със светкавицата - когато и е кеф на милата, тогава присветва (ако не съм завъртял кръглото копче деSmile )
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Reply

#14
Добре дошъл и от мен на Волво фена! И при мен фаровете винаги светят, но проблема е със светкавицата - когато и е кеф на милата, тогава присветва (ако не съм завъртял кръглото копче деSmile )
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)