The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложения за инициативи на ВКБ

#1
След вчерашната Волво сбирка пред НИМ и последващите разговори и дискусии на масите в заведението отново изникна идеята за по-голяма активност на клуба, респективно какво точно може да се "раздвижи".

До тук, позволете ми да изложа няколко предложения:

- Засаждане на символично дръвче в градовете, където има представителство на ВКБ;
- Съвместно с Мотопфое една публична презентация в две училища (за сега Софийски, но и не само ...), на която да се представят безопастността на шведските возила, включително и с демонстрация на авто-спиране пред манекен.
- Остава открит за дискусия и темата с предоставянето от МП на демонстрационен автомобил на всяка от нашите сбирки пред НИМ, като при желание от тяхна страна може да се разпъне и банер с тяхното лого.
- Закупуване на едно ретро Волво 142 ако не се лъжа за модела, което след стягане да стане нещо като демонтрационен автомобил на ВКБ.

Моля за споделяне на още идеи, които да граничат с възможностите на клуба и времевия капацитет на неговите членове.
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#2
Като ученик си спомням,че помагахме на един дом за деца на Панорамния път в Княжево с дрехи,лакомства,стари учебници и.т.н. Може да се съберем и да помогнем.
Volvo V50 D5 2006
Volvo S70 2.5 TDI
Volvo V40 1,9D 115h.p 2004
Nissan Primera P10 2.0D - ex.
Reply

#3
+1 за идеите ..... във форума се продаваше едно 144 .... в София
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#4
bell Wrote:- Закупуване на едно ретро Волво 142 ако не се лъжа за модела, което след стягане да стане нещо като демонтрационен автомобил на ВКБ.

За тази инициатива аз мога да поема ангажимента,като идеята е следната:
-колата няма да се купува,тя е дарена от Клубен Член.
-колата се спира от движение(предвижването и ще става с репатрак) за да не се плащат излишни данъци,пък и да не може свободно да се употребява за...разходки 8-) (едни плащат,други ползват)
-колата след реставрацията отива като изложбен експонат в офисите на Мото-Пфое,тя ще е рекламата на Волво Клуба при официалния представител на Волво за България.
-реставрацията ще се извършва с Клубни средства,средства от дарения,и доброволен труд на заинтересовани Симпатизанти и Членове на Клуба.Кой с каквото може,и има желание...,ще помага.

В общи линии идеята е такава Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#5
npackoBko Wrote:+1 за идеите ..... във форума се продаваше едно 144 .... в София
142 господин прасkоВko Wink
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#6
144 СЕ ПРОДАВА В КЛУБНИЯ ФОРУМ, Господин Кире!!!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

#7
bell Wrote:След вчерашната Волво сбирка пред НИМ и последващите разговори и дискусии на масите в заведението отново изникна идеята за по-голяма активност на клуба, респективно какво точно може да се "раздвижи".

До тук, позволете ми да изложа няколко предложения:

- Засаждане на символично дръвче в градовете, където има представителство на ВКБ;
- Съвместно с Мотопфое една публична презентация в две училища (за сега Софийски, но и не само ...), на която да се представят безопастността на шведските возила, включително и с демонстрация на авто-спиране пред манекен.
- Остава открит за дискусия и темата с предоставянето от МП на демонстрационен автомобил на всяка от нашите сбирки пред НИМ, като при желание от тяхна страна може да се разпъне и банер с тяхното лого.
- Закупуване на едно ретро Волво 142 ако не се лъжа за модела, което след стягане да стане нещо като демонтрационен автомобил на ВКБ.

Моля за споделяне на още идеи, които да граничат с възможностите на клуба и времевия капацитет на неговите членове.
Евала, Стефчо!
+1, като мога да добавя следното:
- ремонт или реконструкция на детска градина/площадка (на много места липсва тартан и децата играят и падат върху асфалта). Освен МП и нас, можем да включим и съответната община;
- презентация за безопасност в училища и градини или откриване на център за безопасност - обособено място с галерия, зала с мултимедия и т.н. (навремето ни водеха в центъра на КАТ, за да ни обяснява чичко милиционер как се пресича улица и т.н.). Тук можем да включим и Нова ТВ, освен МП;
BG VOLVO Member #00409
Reply

#8
Владо, това са предложения на клубари, които просто обобщих в по-горния пост.
Ще се радвам ако дори само едно от тях бъде реализирано.
Горните предложения изобщо не касаят някаква акция по реклама и разрастване на членска маса (по-голям членски внос), а просто даване на смисъл на самото членуване, поне аз така го разбирам Wink
Аз лично съм насреща за помощ и съдействие, стига да има добра организация и инициативен УС и клубна маса Wink
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#9
bell Wrote:Владо, това са предложения на клубари, които просто обобщих в по-горния пост.
Ще се радвам ако дори само едно от тях бъде реализирано.
Горните предложения изобщо не касаят някаква акция по реклама и разрастване на членска маса (по-голям членски внос), а просто даване на смисъл на самото членуване, поне аз така го разбирам Wink
Аз лично съм насреща за помощ и съдействие, стига да има добра организация и инициативен УС и клубна маса Wink
Аз затова допълвах, защото не съм присъствал на разговора Wink
Но нямам меркантилни идеи, напротив - да бъдем полезни на обществото, както си го формулирал.
А от друга страна - защо да не участваме активно, като представители на клуба на най-безопасните автомобили в света, при изграждането на културата на движение, на пътя?
Хората масово пресичат където им падне, карат все едно са сами на пътя и т.н., все лошо навици, придобити в последните 20 години на свободия.
Навремето имаше клас по "Безопасност на движението" и се провеждаше в центъра на КАТ, на Дондуков ... който сега май е някакво питейно заведение :roll: Постоянно от училището на сина ми се чудят как да им покрият норматива от извънкласни занимания с разни разходки до Зоопарка и т.н., а има къде по-важни неща!
Всички знаем, че културата и възпитанието се изграждат, затова трябва да се работи в тази насока ... но за съжаление при липсата на подобни инициатива се деградира :?
BG VOLVO Member #00409
Reply

#10
Здравейте, колеги!
Браво за амбициозните идеи! Чудесни са, особено с намесата на училищата.
Аз имам един въпрос, и въпреки че не съм член на клуба, ще си позволя да го задам...:
От къде мога да намеря един рекламен флаг (знаме) на клуба (ако е възможно разбира се)?
Идеята - в Петък (01.11.) при нас в Бизнес Парка ще има тест драйв на Volvo. Мисля да отида при организатора и да го помоля, да поставя флага на клуба до флаговете на марката.
Не знам как ще ме приемат, понеже не съм член на клуба, но нищо не ми пречи да опитам.
Ще съм благодарен ако ми предоставите логото...и споделите изпитани фирми, които работя адекватно и бързо при изработката на рекламните флагове.
Благодаря предварително!
Поздрави и успешен ден!
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)