The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
газов инжекцион на 2.5Т 209к.с. 2004-2007г

#1
Привет,
Може ли някой да сподели личен опит с газов инжекцион на мотор 2.5Т 209кс (2004-2006). Избор на уредба/сервиз/разход и въобще какви проблеми може да има?
Reply

#2
Здрасти!Много е важно точно за този мотор да попаднеш на точни майстори,защото след като се постави газовата уредба веднага и светва чек за високо налягане в бензиновата рейка,за което се слага емулатор.Също така има и специфика при настройката на системата,ако се настрой с автоматична настройка няма да пак няма да стане,трябва да се направи ръчна или пътна.Мога да ти кажа къде ще ти я монтират както трябва.Пиши на лично ако се интересуваш.Поздрави!
Reply

#3
Колега Jovani85, относно точния майстор - с две ръце съм за, но относно другите неща не съм съгласен.

Сложих си BSM B4 (OBD) и мога да кажа, че уредбата работи страхотно. Няма никакви грешки и със сигурност емулатор не е поставян. Отделно специфика при настройката също няма - автоматичната настройка си сработи перфектно от първия път, включително ползвам функцията на газовата за самоадаптация по OBD която също си работи перфектно.

С две думи - моето мнение е читав сервиз + читава газова - това е начина!

ПП
До тук съм минал само 5000 км, но според мен са достатъчно показателни.
Reply

#4
Последните поколения газови на повечето марки не създават проблеми е по-скъпи са но в повечето случаи си заслужава.
Аз ползвам на БРЦ PLUG&DRIVE и вече над 6000 км. нямам проблем.
ex XC90
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)