The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
хидравлична рейка

#1
Вчера майстора ми ме зарадва, че видял "сълзене" от рейката..... Въпросното явление се очертава да ми излезе около 2000 лв. - това беше само предполагаемата цена за частта.
Хубавото е, че я намерих рециклирана в eeuroparts.com за 450 долара. Ако все пак има и друг начин за доставка ще се радвам да ме светнете.
Reply

#2
Вчера майстора ми ме зарадва, че видял "сълзене" от рейката..... Въпросното явление се очертава да ми излезе около 2000 лв. - това беше само предполагаемата цена за частта.
Хубавото е, че я намерих рециклирана в eeuroparts.com за 450 долара. Ако все пак има и друг начин за доставка ще се радвам да ме светнете.
Reply

#3
Мойто рейка за моя модел е 4748лв. в МП
Тя колата ми неструва толкова.
От мойта неставаше нищо - беше задрала много!
Намерих 2ра у-ба за 150лв. макар че имаше и по 200лв. без накрайници и не се знае състоянието.
Пробваха я тази от 150лв. - изпускаше - и съответно и направиха ремонт за 140лв.
Така че ремонтите започват от 150лв. та до 300лв. - в зависимуст къде ходиш.
Дават гаранция 6месеца.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
Мойто рейка за моя модел е 4748лв. в МП
Тя колата ми неструва толкова.
От мойта неставаше нищо - беше задрала много!
Намерих 2ра у-ба за 150лв. макар че имаше и по 200лв. без накрайници и не се знае състоянието.
Пробваха я тази от 150лв. - изпускаше - и съответно и направиха ремонт за 140лв.
Така че ремонтите започват от 150лв. та до 300лв. - в зависимуст къде ходиш.
Дават гаранция 6месеца.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
не бързай!!! избърши хубаво и наблюдавай колко омаслява. Ако е само сълзене твърде е вероятно да изчезне като се постопли. металът се разширява и запушва теча от само себе си. през зимата се свива и се появява. Щом е сълза мисля че ти е още рано да даваш 2000
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#6
не бързай!!! избърши хубаво и наблюдавай колко омаслява. Ако е само сълзене твърде е вероятно да изчезне като се постопли. металът се разширява и запушва теча от само себе си. през зимата се свива и се появява. Щом е сълза мисля че ти е още рано да даваш 2000
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#7
тук в нашия квартал рециклират хидравлични рейки, но незнам за цени, виж дали трака няма да ти е по-изгодно.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#8
тук в нашия квартал рециклират хидравлични рейки, но незнам за цени, виж дали трака няма да ти е по-изгодно.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#9
мисля че не трябва да бързаш и лично аз бих пробвал първо с втора употреба все пак рискуваш 150 200 лева
Reply

#10
мисля че не трябва да бързаш и лично аз бих пробвал първо с втора употреба все пак рискуваш 150 200 лева
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)