The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ново двадесет от милата ни държава !

#11
Ето и отчета :lol: . Ходих до КАТ Казанлък, но на гишето за издаване на талони не знаеха нищо. Открих началника на регистрациите и поговорих с него. Уви това, което той ми отговори никак не ме удовлетвори , а напротив, кара ме да мисля, че се подготвя поредната секира за собствениците газифицираните коли. Та той ми отговори, че за да запишат в талона факта, че имам допълнително монтиран ГИ трябва да имам протокол от лицензирана фирма. Казах му, че фирмата, която ми е монтирала ГИ е лицензирана. Отговора бе, че протоколите са нови, а и без това сега не приемали такива, дори да се снабдя с такъв Confusedhock: .Казва ми:"Нали нямаш проблем със зареждането на газ станциите?Карай си така". Питах и за проблема със сгрешения № на двигателя и служителите яко се ококориха и поискаха да видят каква е грешката. Показах им талона, на който пише:В418451027762 ,а трябва да е B4184S1027762
Казаха, че тази грешка не е никакъв проблем и да си карам така. Не страдам от параноя, но пак казвам:вземат ни мярката, а от нас зависи дали ще чакаме, като овце на заколение.

П.П. Ако някой колега научи нещо ново по темата моля да сподели. Благодаря!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#12
100Y0 Wrote:.... Не страдам от параноя, но пак казвам:вземат ни мярката, а от нас зависи дали ще чакаме, като овце на заколение. ....

Държавата ни страда от хронично безпаричие и дупките трябва да се попълват от някъде, за да може там където е текло пак да тече. Затова периодично се организират наказателни акции, които засягат определени кръгове. Или от много трябва да вземат по малко или от малко ще вземат от много - днес са номерата, утре АГУ, другиден личните карти.... важното е да се скубе и къде не достигат няоклко милиона няма проблем, всеки ще даде 2-5-10 лв и ще ги набавим....
Reply

#13
Колеги няма смисъл да го говорим. Какво значи да имам бележка от лицензиран сервиз. Ако на колата е сложена газова в Италия от къде ще им я издиря тая бележка? Има много въпроси. Нека да го направят пък ще го мислим тогава. За сега си карайте и така докато ни клъцнат с 20-30 лв та до следващия път :evil:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now
Reply

#14
"Нали нямаш проблем със зареждането на газ станциите?Карай си така"
Това ми намирисва на поредният опит за прехвърляне на отговорност. Така направиха преди няколко години, като накараха безиностанциите преди да ти заредят газ да удостовериш, че АГУ е минало тех. преглед!
Според мен всичко произтича от тук ->Вместо да се засили контролът върху всякакви сервизи и гаржчета с учили и недоучили/в някои случай дори и без средно образование/ "майстори" и чираци. По- лесно е да го турим на потребителите. Специално за темата ще попитам:
На колко от вас колеги с АГУ/класически и ГИ/ при монтажът на газовата са им заверили и паспортът на бутилката/т.е. АГУ е пуснато в експоатация/?
На мен лично като ми монтираха АГУто ги питах дали мога да я узаконя при тях? Отговорът бе- Не! Защото според наредбата на едно и също място не могат да правят монтаж и узаконяване на АГУ! Друг е въпросът, че като ходих да я узаконявам. Повече се загледаха в парите/дали са точно а не по- малко/ и до колата отидоха САМО да залепят стикера на бутилката!

За мен лично няма никакъв проблем да си "пререгистрирам" колата отново в КАТ! Ама как като знам, че след година две ще измислят още някоя дивотия/не искам да казвам идиотщина/, и си задавам въпросът защо да го правя?
Reply

#15
На мен като я монтираха ми дадоха сертификати за .... хомологация или нещо такова и казаха че това ми е достатъчно.
Намират си начини по-често да ни събират(обират) парите без някакъв траен ефект.
ex XC90
Reply

#16
<!-- m --><a class="postlink" href="http://novanews.bg/news/view/2013/11/22/62540/%D1%81%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%87%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%B8%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BD-%D0%B8-%D0%B3%D0%B0%D0%B7/">http://novanews.bg/news/view/2013/11/22 ... %B0%D0%B7/</a><!-- m -->
Reply

#17
Както се казва
Честито на печелившите!
Не че аз не съм един от тях Smile
ex XC90
Reply

#18
Нещо коренно различно от писаното до сега:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1179434">http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1179434</a><!-- m -->

В нашата мила държава все се почва нещо после се променя няколко пъти и накрая всичко в последния момент за да има опашки и да се трошат нерви. Абсолютно безхаберие на всички държавни институции и вечното мерене кой е по-голям.
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply

#19
bezpartien.com/%D0%BA%D0%B0%D1%82-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0%BC%D0%B0-%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D1%83%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B1/
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Reply

#20
КАТ няма как да Ви глоби заради газова уредба, защото шофьорът не е длъжен да носи големия талон. Единственото което може да поиска катаджията е талон с преглед на газовата /като например в някои бензиностанции/. Изобщо този въпрос и доста неуреден според мен.
И незнам защо винаги първо ни плашат с глоби и то от КАТ.
Някои управници та и народа ни забравят явно функциите на КАТ и се опитвам да им вменяват нови такива.
В момента това което се прави е пускане на информация тук таме....игра на "счупен телефон" за да се види реакцията на хората.
[Image: ab268624.gif]
[Image: ab262939.gif]
ВНИМАНИЕ!!!От много секс се ослепява!!!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)