The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вежди

#21
Миналата година се обаждах в Интеркар,имах само една вежда (дясна) на цена 56 лева.
plamen2286 Може ли да кажеш нещо повече за тия вежди и дали има в наличност, че трябва да оправям нещата и по моята.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#22
Миналата година се обаждах в Интеркар,имах само една вежда (дясна) на цена 56 лева.
plamen2286 Може ли да кажеш нещо повече за тия вежди и дали има в наличност, че трябва да оправям нещата и по моята.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#23
[quote="berborov"]Здравейте колеги
Вярната машина изгни. Нуждая се от задни вежди.

че защо са ти вежди?с малко ламарина и СО-агрегат....става номера..важна е консервацията от ватрешна страна...след това


:ctf2: :ctf2: :ctf2:
Reply

#24
[quote="berborov"]Здравейте колеги
Вярната машина изгни. Нуждая се от задни вежди.

че защо са ти вежди?с малко ламарина и СО-агрегат....става номера..важна е консервацията от ватрешна страна...след това


:ctf2: :ctf2: :ctf2:
Reply

#25
Днес се обадих в Интеркар и ми казаха, че имат вежди за 460 на цена от 39 лв бройката. С моя майстор коментирахме че преди бяха по-скъпи... той вика, че най-вероятно са китайски или тайлански, демек разликата в цената за коят се спори е заради производството.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#26
Днес се обадих в Интеркар и ми казаха, че имат вежди за 460 на цена от 39 лв бройката. С моя майстор коментирахме че преди бяха по-скъпи... той вика, че най-вероятно са китайски или тайлански, демек разликата в цената за коят се спори е заради производството.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#27
аз видях две вежди и два прага за 340 купени от там, на тях пишеше Дания Wink и аз знам, че за мойта са 39 лв бройката и съм се приготвил до 1-2 седмици да взимам
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#28
аз видях две вежди и два прага за 340 купени от там, на тях пишеше Дания Wink и аз знам, че за мойта са 39 лв бройката и съм се приготвил до 1-2 седмици да взимам
S402.0T99 - на части
S402.0T01
Reply

#29
Добре сте вие с тея цени - за 3-ката праговете са по около 70лв. и вежда е около 80 - става на въпрос за Интеркар и са Датски, макар че майстора много се оплакваше от праговете.
Reply

#30
Добре сте вие с тея цени - за 3-ката праговете са по около 70лв. и вежда е около 80 - става на въпрос за Интеркар и са Датски, макар че майстора много се оплакваше от праговете.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)