The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с километража

#11
При мене се появи същия проблем, преди около 400-500 км скоростомера (за изминатото разстояние) спря. Та ако някой има идея от къде мога да си намеря, пък и макар цялото табло да свирка. Иначе другите варианти са зъбнотно колелце 25$ (множко ми идват за зъбно колело) и още толкова за доставката или да пробвам с каникулит...? Confusedhock:
[Image: volvo.jpg]
Reply

#12
При мене се появи същия проблем, преди около 400-500 км скоростомера (за изминатото разстояние) спря. Та ако някой има идея от къде мога да си намеря, пък и макар цялото табло да свирка. Иначе другите варианти са зъбнотно колелце 25$ (множко ми идват за зъбно колело) и още толкова за доставката или да пробвам с каникулит...? Confusedhock:
[Image: volvo.jpg]
Reply

#13
иди в моргата на любляна. Миналата събота разфасоваха цяло 850, но седан и преди '94.
само преди това е добре да свалиш километража и да го огледаш добре. Аз си взех от него тромбите, но се оказаха с различни куплунги и сега трябва да правя магии за да ги вържа с жиците. Така че най добре ходи с частта и сравнявай на място. успех
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
иди в моргата на любляна. Миналата събота разфасоваха цяло 850, но седан и преди '94.
само преди това е добре да свалиш километража и да го огледаш добре. Аз си взех от него тромбите, но се оказаха с различни куплунги и сега трябва да правя магии за да ги вържа с жиците. Така че най добре ходи с частта и сравнявай на място. успех
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#15
провери ли дали е колелцето? защото аз го смених (наистина ми беше счупено), но в последствие се оказа че не дава и добре контакт. Но ако е от колелцето, аз си купих от любляна цяло табло за 850 само че бензин за 80лв. колелцето става , еднакви са.
Reply

#16
провери ли дали е колелцето? защото аз го смених (наистина ми беше счупено), но в последствие се оказа че не дава и добре контакт. Но ако е от колелцето, аз си купих от любляна цяло табло за 850 само че бензин за 80лв. колелцето става , еднакви са.
Reply

#17
Не съм още , но то ще да е.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#18
Не съм още , но то ще да е.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#19
При нас в магазина имаме едно табло за 8-ца.
Качените снимки не са с добро качество.
Моля за извинение.
Reply

#20
При нас в магазина имаме едно табло за 8-ца.
Качените снимки не са с добро качество.
Моля за извинение.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)