The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Парно и отопление на XC90

#91
Spurs Wrote:Ok.
Пиша климатик, но всъщност има предвид климатроник. То иначе термина AUTO остава без значение...
Мислех, че се подразбира :oops:
Това наистина не съм го знаел, че автоматично изключва компресора под +4 градуса. Wink
Благодаря за инфото. Smile
И все пак, ако е например +10 градуса външна, и искам да се стопля, климатроника ще топли ли, или ще остане само на парно...?! :roll:
Само на парно.Но компресора май се включва сам от време на време.Тогава по-има файда да го изключваш с цел икономия на гориво и мощност. Макар че мисля,че компресора се включва само когато трябва да сваля температурата в купето :roll: .
Reply

#92
Привет Колеги,

кратък ъпдейт.
Миналата седмица във вторник бях при Цецо. Погледна как духа парното и каза, че не работи както трябва.
Каза че ще промие радиатора и препоръча смяна на филтъра на купето.
В петък сутринта му оставих колата. 3 часа и 120лв по-късно колата беше готова. Каза, че като са ми сменяли филтъра на купето не са поставили новия правилно и това донякъде е ограничавало потока на въздух.
От петък насам времето е доста по-меко, а и не съм пътувал на по-дълъг път, но мога да кажа, че още на връщане от сервиза в колата се усети доста по-топло от обичайното. Струята на парното също беше по-силна и за пръв път от доста време насам в колата нямаше как да се стои с яке. Smile

Цецо ми направи много добро впечатление и за момента съм доволен от всичко. Ще ви пиша как се държи парното в по-студено време и на по-дълъг път.


П.С. Сервизът вече не е в Младост 3, а в локалното на Цариградско. След 7ми километър, от страната на Дружба.
Reply

#93
valkovg Wrote:Миналата седмица във вторник бях при Цецо.

*тази седмица
Reply

#94
И аз да се похваля. След промивка на радиаторчето на парното имам страхотен резултат. 69.3 градуса .


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#95
Здравейте колеги,
Времето захладня и за мое съжаление печката ме изненада неприятно.
Накратко...пали, работи, топли, няма странни шумове, но пуши много. Първоначално мислех, че е поради първото палене за сезона, но и на второ и третото положението е същото, големи количества бял пушек. Някакви мнения от какво може да пуши толкова или просто си заминава Sad Сервиз за евентуална профилактика или ремонт да ми препоръчате? Мото пфое са ясни, но там не ми се ходи :x

Джипката е XC90 D5 2006 г., печката би трябвало да е Ardic 912d, все още не съм проверявал на живо Big Grin
Reply

#96
maikooo Wrote:Здравейте колеги,
Времето захладня и за мое съжаление печката ме изненада неприятно.
Накратко...пали, работи, топли, няма странни шумове, но пуши много. Първоначално мислех, че е поради първото палене за сезона, но и на второ и третото положението е същото, големи количества бял пушек. Някакви мнения от какво може да пуши толкова или просто си заминава Sad Сервиз за евентуална профилактика или ремонт да ми препоръчате? Мото пфое са ясни, но там не ми се ходи :x

Джипката е XC90 D5 2006 г., печката би трябвало да е Ardic 912d, все още не съм проверявал на живо Big Grin
Свържи се с Ники Добрев - <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/nikolay.dobrev.52?fref=gs&hc_ref=ARRXiep0-3oc8qu_4dmWn72Wklx0yGfpynq8e74otYolfQcNLdLw5EQeHyvp2ilpsLU&dti=279848032167213&hc_location=group">https://www.facebook.com/nikolay.dobrev ... tion=group</a><!-- m -->
Reply

#97
pliva Wrote:Свържи се с Ники Добрев - <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/nikolay.dobrev.52?fref=gs&hc_ref=ARRXiep0-3oc8qu_4dmWn72Wklx0yGfpynq8e74otYolfQcNLdLw5EQeHyvp2ilpsLU&dti=279848032167213&hc_location=group">https://www.facebook.com/nikolay.dobrev ... tion=group</a><!-- m -->
Това вече го свърших, но благодаря все пак Big Grin
Най-вероятно дюза ще е причината за повечкото пушек, ще се разбере другата седмица Wink
Reply

#98
Колеги, каква може да е причината перката на парното да работи когато си поиска? ту работи ту не работи... Някой имал ли е подобен проблем?
Reply

#99
Zdravkov Wrote:Колеги, каква може да е причината перката на парното да работи когато си поиска? ту работи ту не работи... Някой имал ли е подобен проблем?

Ако имаш в предвид вентилатора на купето - най вероятно скоро ще спре окончателно.
Reply

Spurs Wrote:Цецо 0898264527
В Младост 3 е.
Ремонт на климатици. Свърши ми работа.
Поздрави и успех!

И на мен ми отпуши радиаторчето, много съм доволен.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)