The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Някой да знае...

#21
на мокро, лед и сняг и много полезна глезотийка. Наистина помага. :!: Само, че ще ти писне да слагаш и махаш бушона. Освен това щом имаш само счупено стъкло на фара си се разминал много леко, бил си почти спрял. Ако се движеше по бързо щеше да преживееш по голям кошмар - сгънати ламарини, отворени еърбеци, изгърмели патрони на коланите... а тогава вече става лошо Confusedhock:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#22
на мокро, лед и сняг и много полезна глезотийка. Наистина помага. :!: Само, че ще ти писне да слагаш и махаш бушона. Освен това щом имаш само счупено стъкло на фара си се разминал много леко, бил си почти спрял. Ако се движеше по бързо щеше да преживееш по голям кошмар - сгънати ламарини, отворени еърбеци, изгърмели патрони на коланите... а тогава вече става лошо Confusedhock:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#23
Вече съм спокоен. ЕМЕТО ми поръча фарчето (10х Еме). Гадно ми беше че нито аз нито тези 2-мата пред мен бяха виновни. Бяха готини хора и се разбрахме мъжката Wink
Относно АВS-a като го махнах щяха да ми изкочат очите. Разликата в спирачния път беше около 1,85 м на сухо при скорост 40 км/ч нямах рулетка това е приблизително но може да е повече но не и по-малко.
Имам достатъчно опит да си симулирам АВS-a в случай на препятствие при ниски скорости но без спор системата е чудесна, но не когато трябва да спреш веднага. Иначе на дъжд сняг и завой е най-доброто без спорWink

Благодаря за загрижеността ви колеги.

#24
Вече съм спокоен. ЕМЕТО ми поръча фарчето (10х Еме). Гадно ми беше че нито аз нито тези 2-мата пред мен бяха виновни. Бяха готини хора и се разбрахме мъжката Wink
Относно АВS-a като го махнах щяха да ми изкочат очите. Разликата в спирачния път беше около 1,85 м на сухо при скорост 40 км/ч нямах рулетка това е приблизително но може да е повече но не и по-малко.
Имам достатъчно опит да си симулирам АВS-a в случай на препятствие при ниски скорости но без спор системата е чудесна, но не когато трябва да спреш веднага. Иначе на дъжд сняг и завой е най-доброто без спорWink

Благодаря за загрижеността ви колеги.

#25
Може да не знаеш, обаче когато натиснеш педала веднъж - АБС-а сработва, но ако пуснеш и натиснеш веднага, мисля че не сработва.
С две думи - цялата сила на спирачките се предава на колелата без ограничение.
Не съм сигурен, ми се е случвало дато натисна спирачката да започне да "рита" педала, отпускам и натискам силно и чувам как някоя от гумите се сурка....
I'd like mornings better if they started later

#26
Може да не знаеш, обаче когато натиснеш педала веднъж - АБС-а сработва, но ако пуснеш и натиснеш веднага, мисля че не сработва.
С две думи - цялата сила на спирачките се предава на колелата без ограничение.
Не съм сигурен, ми се е случвало дато натисна спирачката да започне да "рита" педала, отпускам и натискам силно и чувам как някоя от гумите се сурка....
I'd like mornings better if they started later

#27
veskoz Wrote:
dimo Wrote:А, какъв е проблема, който те кара да го спреш?

1/3 по-големия спирачен път. за 30 см нямаше да се ударя

Извинявай , четох и обяснението ти как си се ударил, но не схванах защо заради ABS спирчания ти път е по-дълъг ?
Продполагам имаш каско?

#28
veskoz Wrote:
dimo Wrote:А, какъв е проблема, който те кара да го спреш?

1/3 по-големия спирачен път. за 30 см нямаше да се ударя

Извинявай , четох и обяснението ти как си се ударил, но не схванах защо заради ABS спирчания ти път е по-дълъг ?
Продполагам имаш каско?

#29
Щото удължава спирачния път :wink:
(гумите не блкират което в сучая ми беше нужно)

#30
Щото удължава спирачния път :wink:
(гумите не блкират което в сучая ми беше нужно)



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)