The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ШУМ ОТПРЕД В ЛЯВО

#21
Севдо, май открихме проблема, но не знам дали е възможно поправянето му.

Чува се от един от тампоните. Самият болт е под напрежение. Явно е имало удар, наистина, след което рогът или нещо не е изправено както трябва, и сега прави мизерийки. Само не разбирам защо шумът се появи откакто смених носачите... Чукът игра, и, не знам дали ми се струва така или не, но сега сякаш по-малко се чува. Като тръгнах от сервиза, до вкъщи изобщо не се чуваше. Явно, лека полека пак ще се върне към предишното "звънене", а може и по-зле да стане. Не знам...
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#22
Кой тампон, Ники?
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#23
Не съм сигурен точно как се води... Sad
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#24
Севдо, днес се чух с човека. Става въпрос за тампона на моста. Както казах, самият болт, който го хваща, е под напрежение.
Днес иначе, цял ден съм с колата и обикалях. Сутринта си църкаше както обикновено - дори на най-малката неравност. По едно време, обаче, качих още трима в колата, при което шумът спря. Дори и след като ги оставих, до преди малко, докато се прибера - карах и в града, и извънградско - шумът не се чуваше изобщо! Дори и по места, където и бъбреците ми биха изпадали, нямаше проблеми.

Не знам какво да си мисля... Та, за целта, трябва да се изправи моста или гредата, там, не съм сигурен с термините и частите. Баси, така приятно ми беше като не се чуваше, а като знам че утре сутрин пак ще има да църка ...Sad

ПП: Освен това, нес закръглих и километража Smile По-рано изтървах с много малко 166666-те км, но поне успях да засека Юбилейните 167к Smile) 7, от които лично мои Smile
Поздрави!

http://prikachi.com/images.php?images/574/7105574u.jpg
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

#25
Ники, моста търпи леки корекции, обади ми се като имаш време, за 20 мин работа е...
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#26
Добре.
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)