The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Горивна помпа Лукас.

#1
Здравейте! Карам Волво V40 1997, турбо дизел 90 коня. От скоро започна да пуши от време на време, като се форсира. Случи ми се няколко пъти да се само-форсира до около 2000 оборота за около секунда-две, което е съпроводено от някакво изтропване от двигателя. Водих я да ми гледат турбината в най-различни сервизи, от които получавам все различни диагнози. От мембрана на горивна помпа (Лукас) до нова турбина. Водих я на хора, които се занимават с турбини и ми казаха, че турбото си работи. Следователно ми остава проблем с помпата. Моля за съвет/помощ от колеги, които са имали същия проблем. Благодаря предварително!
Reply

#2
Колега никой не ти отговаря защото може би си си пусна теме в неподходящ раздел. Ето една подобна тема която може би ще ти помогне Wink <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=35531&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0+%D0%BB%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%81">viewtopic.php?f=8&t=35531&hilit=%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0+%D0%BB%D1%83%D0%BA%D0%B0%D1%81</a><!-- l -->
Reply

#3
Благодаря! Smile
Reply

#4
Колега поне кажи откъде си.Така ще е по лесно.
Reply

#5
Обзалагам се, че е от София :?
Reply

#6
Да, от София съм, Забравих да отбележа!
Reply

#7
Имах същия проблем оказа се че е от уплатненията на гнп смениха ми ги и сега е ок :-D
Reply

#8
красимир китов Wrote:Имах същия проблем оказа се че е от уплатненията на гнп смениха ми ги и сега е ок :-D
Можеш ли да препоръчаш мястото, където са открили проблема, ако е в София разбира се ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)