The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ!!!

#11
hikov Wrote:Още един щастлив собственик на Волво В40 1998г. 2.0i 140к.с. в мое лице :lol: . Благодаря на всички пишещи във форума, много ми помогнаха мненията им при избора на КАЧЕСТВЕНА кола(много ударени или изкъртени волвота огледах). Харесва ми тона на форума и ще се радвам да общуваме.

Честита да ти е , със здраве да си я караш!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#12
hikov Wrote:Още един щастлив собственик на Волво В40 1998г. 2.0i 140к.с. в мое лице :lol: . Благодаря на всички пишещи във форума, много ми помогнаха мненията им при избора на КАЧЕСТВЕНА кола(много ударени или изкъртени волвота огледах). Харесва ми тона на форума и ще се радвам да общуваме.

Честита да ти е , със здраве да си я караш!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#13
Добре дошъл! Честита придобивка!
И ДА ТИ НОСИ САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ !!!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#14
Добре дошъл! Честита придобивка!
И ДА ТИ НОСИ САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ !!!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#15
мерси за пожеланията, но още не съм я регистрирал(имам човек в КАТ и чакам да ми се обади за да ида и да не чакам), като я регистрирам ще видя, и ако имам възможност да дойда на някоя среща.
Reply

#16
мерси за пожеланията, но още не съм я регистрирал(имам човек в КАТ и чакам да ми се обади за да ида и да не чакам), като я регистрирам ще видя, и ако имам възможност да дойда на някоя среща.
Reply

#17
veskoz Wrote:
unicata Wrote:Честита придобивка, със здраве да си я караш и да й се радваш на десетки хиляди километри безаваийно шофиране.
Заповядай на следващата среща на клуба, ако не регионална то на националната :-)

Big Grin Big Grin Big Grin
....аз ти пожелавам стотици хиляди :wink:

Big Grin Big Grin Big Grin

Вие пък го оковахте човека за тая кола.

Аз пък му пожелавам да я кара, докато го кефи, а после да си купи нова.
Reply

#18
veskoz Wrote:
unicata Wrote:Честита придобивка, със здраве да си я караш и да й се радваш на десетки хиляди километри безаваийно шофиране.
Заповядай на следващата среща на клуба, ако не регионална то на националната :-)

Big Grin Big Grin Big Grin
....аз ти пожелавам стотици хиляди :wink:

Big Grin Big Grin Big Grin

Вие пък го оковахте човека за тая кола.

Аз пък му пожелавам да я кара, докато го кефи, а после да си купи нова.
Reply

#19
Здравейте приятели.Най-накрая намерих моя автомомобил,а именно V-70,2.5дизел 2000г.Голямо търсене падна.Този е невероятен-красота и комфорт.В по удобен автомобил не се бях возил.Външно няма забележки,със заводска музика е обаче трябва някакъв код.Има двузонов климатроник и куп други екстри.Много Ви моля дайте ми съвет къде да сменя консумативите по колата и къде мога да и направя комп.диагностика.Надявам се да се видаме за напред. Smile
Reply

#20
Здравейте приятели.Най-накрая намерих моя автомомобил,а именно V-70,2.5дизел 2000г.Голямо търсене падна.Този е невероятен-красота и комфорт.В по удобен автомобил не се бях возил.Външно няма забележки,със заводска музика е обаче трябва някакъв код.Има двузонов климатроник и куп други екстри.Много Ви моля дайте ми съвет къде да сменя консумативите по колата и къде мога да и направя комп.диагностика.Надявам се да се видаме за напред. Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)