The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Молба за допуск на лицето Георги Терзиев на ОС

#11
Аз пък искам да отида на ОС на неговия клуб!
Дали ще ме пуснат...
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#12
mevdo Wrote:Аз пък искам да отида на ОС на неговия клуб!
Дали ще ме пуснат...
ам няма място за дискусии, каквото Жоро реши това е вярното :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо

#13
mevdo Wrote:Дали ще ме пуснат...
А дали ще идеш ако те поканят?

#14
А, що ве, че аз се познавам с почти всички от неговия клуб !
Пък Основателя може да иска да чуе мнението ми.....
Ще му го кажа тихо, много тихо....
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#15
Zdravko_850 Wrote:Уважаеми членове на УС

Моля ви ,
да обсъдите и гласувате следното предложение:

Лицето Георги Терзиев(ГТ),да бъде допуснато до ОС на ВКБ
Съществува конфликт на междуличносни дразни и обиди между членовете на ВКБ и ГТ,
който биха могли да бъдат разрешени в директен (словесен) диспут по време на ОС.
Моля ,ако молбата ми бъде удовлетворена ,
техническия секретар на ВКБ да намери начин да връчи(или изпрати)
поканата към г-н Терзиев ,в срок един месец преди провеждането на ОС.

С уважение /Здравко Захариев/
05/03/2014г.
Според него могат да бъдат решени в 7 мо РПУ на студенстки град.И въпреки желанието ми за диспут,който не е допуснат до неговият ВЕЛИК форум,ще моля да ме разграничите от въпросната персона,за общи срещи.
Няма да изказвам как,по какъв начин и за какво ме е обидил,засегнал и тн.
Ако търсите поредната ИНТРИГА г-н Здравкович,моля заповядайте,че сте ми по на близо.
Надявам се освен лицето Терзиев,да не съм засегнал някой друг работещ за личните си интереси.
И както каза Мевдо,ще го повторя ТИХО,ТиХо и още по тихо и ще замълча пред предизвикателството,да му ......,......
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#16
Сега малко по-сериозно !

Здравко неслучайно отваря тази тема !
Аз разбирам мотивите му и в общи линии знам всичко по случая с ГТ, по определени причини.
И не само по този случай....
Важно е следното - на предстоящото ОС на ВКБ, нито е необходимо , нито е желателно да се случва каквото и да било с присъствието и участието на ГТ.
Ще отговоря защо - поне по две причини:
1. ГТ вече не е важен според мен за никого в този клуб. Не е важен , защото сам го напусна / при това неведнъж/, и въпреки че един от учредителите му, безвъзвратно остава в миналото на ВКБ, след като даже участва и е един от основните двигатели на новия им клуб-Волво-приятелите.
2. На ОС трябва освен отчет за дейността, избор на нов УС, да помислим и решим как да развием дейността на ВКБ в различни плоскости на обществения живот , за да има разпознаваемост на клуба ! Има доста сериозни инициативи , които би следвало да получат своето осъществяване. Все пак става дума за сдружение с идеална цел - нека си гледаме клубната дейност / не само срещите по градовете/ ами благотворителност, общи изяви с МП, спортни мероприятия и изобщо онези неща , които не само ще ни обединяват и ще ни бъде приятно да сме заедно , ами ще има полза и за други хора организации и прочие ! Тогава никой няма да се сеща за глупостите на ГТ !
Затова - оставете човека на мира , да си гледа неговите неща , ние да си гледаме нашите .
За мен това е важно - не какво е написал или не за мен и многото приятели и познати "удостоени" със собствени рубрики във "вестника с цвят Патешки дрисък" !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#17
Здравейте колеги, никога не съм имал конфликт с Жоро Терзиев, но съм избрал на коя страна да съм и това е ясно на всички. На който не е ясно да ми пише на Л.С. Wink . Ще приема присъствието му на ОС, но само след негово извинение за излетия негативизъм, но не лично към мен, а към клубната общност. Разбирам, че инициативата на Здравко е в интерес на разбирателството и бъдещето ни като клубна общност. Цирка ние можем да си го правим и без Жоро Терзиев. Ако иска да е с нас да се извини и нещата може да започнат да си идват на мястото. Поздрави на всички!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#18
100Y0 Wrote:Здравейте колеги, никога не съм имал конфликт с Жоро Терзиев, но съм избрал на коя страна да съм и това е ясно на всички. На който не е ясно да ми пише на Л.С. Wink . Ще приема присъствието му на ОС, но само след негово извинение за излетия негативизъм, но не лично към мен, а към клубната общност. Разбирам, че инициативата на Здравко е в интерес на разбирателството и бъдещето ни като клубна общност. Цирка ние можем да си го правим и без Жоро Терзиев. Ако иска да е с нас да се извини и нещата може да започнат да си идват на мястото. Поздрави на всички!!!

Кому е необходимо това ?
На него самия ли, на някой от нас ли или просто е способ да се спре простотията в неговия сайт?
На теб ли наборе , на Здравко ли, или някой има илюзията за връщане на нещата с пет- шест години назад...
Няма да стане и не е необходимо , ясни са причините - никога този клуб няма да се управлява от някой който не носи отговорност , но си е въобразил че УС трябва да са му послушници. Ей това нещо му беше отнето и той посърна , а след като му беше отнет и непрекия контрол на клубните средства съвсем увяхна...
Нещата не могат и не трябва да се връщат назад .

Пълен напред! Миналото си минало , да помним само хубавото от него !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#19
Съгласен съм Наборе, ще гледаме напред!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#20
Тази велика личност ако присъства на общото събрание за съжаление единственото което може да се получи е да има материал за плюене в жълтия си сайто-вестник през следващите няколко години... :roll:
Мен ми е все тая, ако искате го канете, но аз колкото повече му чета сайта толкова повече се чудя от къде я взема тази злоба и негативизъм. Така, че напоследък не го и отварям - мразя негативизма и безумното плюене стил БГ политици. Smile



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)