The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Молба за допуск на лицето Георги Терзиев на ОС

#31
Вальо, май само ти и Кире го четете !
Ясно е на всички, че знае кои са членовете на настоящия УС, ясно е че не допуска правописни грешки, ясно е че знае къде се намира CAPS LOCK, и други неща са му ясни ....
И на нас ни е ясно , че на него всичко му е ясно !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#32
Kangalov Wrote:Здравко,забавляваш ли се Big Grin
Не Вальо,не се забавлявам !
mevdo Wrote:Вальо, май само ти и Кире го четете !
Мевдо хайде да бъдем честни !
.............................................................................................................
Отдавна Георги Терзиев (GT1) е проблем за всички .
Аз мислих че е крайно време това безсмислено противопоставяне да приключи.
Терзиев е част от хората създали този клуб ,това е човек с доста вътрешна енергия .
Доста от нас го познават лично и за мен ВКБ бе важно да излезе с покана към този човек .
Една покана - официална .
С нея ние ,членовете от този клуб ,щяхме да заявим ясно нашето мнение .

Аз съм от хората които обичам да забравям обидите с цел на общото благо.
Да различен съм от вас,но за мен това е начина да се върви напред.

Между членовете на Волво Клуб България ,съфорумците пишещи тук,
между Волво-приятелите и между всички свързани с VOLVO идеята
-
случващото се между Терзиев и ВКБ води само до отчуждение ,
а защо ли да не използвам по силена дума - отвращение.

За финал ще ти напиша ,че всеки има силни и слаби моменти в живота .
Лицето Терзиев (GT1) е изпаднал в такава емоционална дупка .
Всички сме имали такива моменти - нали Кангалов.

Баща ми ми казваше когато бях дете :
"Не е нужно да доубиеш поваленото куче на земята (това е лесно),опитай се да му помогнеш."

Всичко хубаво.

Здравко Захариев
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#33
А за мен начина да се върви напред е ВКБ да си гледа клубната дейност ! Да я развива и да се грижи за членовете си !
Терзиев е направил своя избор да коментира и пише абсолютни небивалици и обиди в последните три години почти непрекъснато. Казваш че имал голяма вътрешна енергия - това трябва ли да бъде критерий за това да му се "подава ръка"!
Аз много пъти съм му отправял покани и лично и чрез Мишо , за диалог , последната беше през юли 2012, с 300 кандърми ГТ се съгласи, аз си отдъхнах , казвайки си "Ей най-сетне дано поговорим нормално и всичко се оправи !" , а на другия ден вечерта , той изсипа на страниците на сервизния си сайт такава огромна помия по мой адрес , че не можах да осъзная къде се намирам .

Всички герои от неговото повествование са хора с активна позиция по делата на ВКБ през годините !
ГТ не е "повалено куче" и никой няма намерение да го "доубива "!!! Той се самоубива всекидневно пишейки в собствения си сайт , а приятелите му не смеят да разберат какво се случва !

Дано Терзиев сам се справи с "комата" в която доброволно се е поставил !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp

#34
mevdo Wrote:Дано Терзиев сам се справи с "комата" в която доброволно се е поставил !!!

Аз не мисля да споря с теб Мевдо ,
но за мен клуба ,подчертавам клуба ,
прояви слабост ,като не откликна на молбата ми - покана към GT1

Не бе ясно какво щеше да се случи :-
-дали той щеше да дойде
-дали щеше да поиска и други хора да присъстват -не е ясно
-възможни варианти - безброй

Но ВКБ трябваше да излезе със своето становище ,не да мълчи и да се крие като заек в дупка .

Ние клубарите за това сме избрали УС,за това се чувстваме част от клуба .

Може да прощаваме лесно (дори прекалено),може понякога да сме на различни мнения
(дори дразнещо различни ),но това е живота .
Само с диалог и опити да се разрешат съществуващите проблеми ВКБ ще върви напред.

Знаеш това много добре драги ми Севдо .

Сърдечни поздрави
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#35
Zdravko_850 Wrote:Уважаеми членове на УС

Моля ви ,
да обсъдите и гласувате следното предложение:

Лицето Георги Терзиев(ГТ),да бъде допуснато до ОС на ВКБ
Съществува конфликт на междуличносни дразни и обиди между членовете на ВКБ и ГТ,
който биха могли да бъдат разрешени в директен (словесен) диспут по време на ОС.
Моля ,ако молбата ми бъде удовлетворена ,
техническия секретар на ВКБ да намери начин да връчи(или изпрати)
поканата към г-н Терзиев ,в срок един месец преди провеждането на ОС.

С уважение /Здравко Захариев/
05/03/2014г.
Лицето ГТ,дойде непоканено,че и адвокат си беше довело и делегация....
Каква всъщност беше идеята и забавлявахте ли се наистина?...
Поздрави на дейните и справедливи хора.
.
ПП.: Аз не бих отишъл НЕ поканен където и да е било(елементарно възпитание)
Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#36
Вальо, историята е известна на всички ни. Нека да не ровим, там където мирише. Идните дни, месеци ще покажат кой има желание да се върви в нова посока и кой иска да продължава конфронтацията. Нищо няма да бъде забравено, това е ясно, но нека да опитаме да се върви напред, без излишни нагнетявания на напрежение и без излишно заяждане. Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp

#37
Събудила ми се е темичката ми Smile
Аз лично бях приятно изненадан от желанието на голяма група бивши и вероятно бъдещи членове
от София да пропътуват 300км за разговор с нас .

За добрите бъдещи взаимоотношения с тези хора съм оптимист.

Какво обаче да кажа за GT1 ,според мен той още не е готов за диалог с нас !
Само с нападки и търсене на вина в клуба на базата на стари заслуги ,ще му бъде трудно .

Надявам се групата която постоянно е с него ,да му повлияе правилно и намери начин за нормално
общуване с клубните членове,в името на бъдещото добруване на ВКБ.


Само времето ще каже какво и кога ще се случи ,да бъдем оптимисти !
Поздрави
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#38
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=44&t=6758">viewtopic.php?f=44&t=6758</a><!-- l -->
.
Приятно четене.... Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#39
От всичките посетители, само един ми направи неприятно впечатление, не знам напушен ли беше или просто е нервен състезател. Останалите се държаха нормално и ако приемем, че конфликтите са тръгнали на чисто лична основа, силно се надявам с избора на нов УС драмата да изтлее. Тук е много важно Явор и останалите колеги от новия УС да намерят правилната вакса - ние сме до тях!

п.п. силно се надявам този път да не се спази старата Волво традиция повечето "бивши" вече членове на УС да станат сърдити или пък направо да абдикират Smile
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#40
bell Wrote:От всичките посетители, само един ми направи неприятно впечатление, не знам напушен ли беше или просто е нервен състезател. Останалите се държаха нормално и ако приемем, че конфликтите са тръгнали на чисто лична основа, силно се надявам с избора на нов УС драмата да изтлее. Тук е много важно Явор и останалите колеги от новия УС да намерят правилната вакса - ние сме до тях!
...
Явор и останалите от новия УС са избрани от негово величество "народа", за да обслужват интересите му и да го представляват...въз основа на закон, приет устав и цел (заради която всички сме се събрали тук на това място под формата на това сдружение "ВКБ").
Ако, обаче, "народа" не иска да върви според целта и устава, заради които членува тук, никой не може да го спре. Но няма да се радва на подкрепата на УС и ще си носи солидарната отговорност, която ще засегне всички членове на клуба.
Ако, обаче, "народа" съвсем ясно изразява същата целенасоченост, както в устава чрез действията си, това ще му спечели подкрепата на УС, както и признателността на всички членове на клуба.
Всеки си има своя избор.
Никой не може да съди другия.
Набраните "плодове" са за всички нас...и от нас зависи колко те ще са добри и конкурентоспособни.
Усилията са на всички нас!

П.с. Темата, която Кангалов е напомнил ( viewtopic.php?f=44&t=6758 ) съдържа всичко необходимо за да ни покаже на готово ясния поглед над нещата. Това според мен си е чиста Библия за форумния начин на общуване.
Затова имам идеята (ако няма нищо против автора на въпросната тема разбира се) тези думи да се приведат в удобен вид и да се дават като допълнение към "комплекта за членство във ВКБ" на всеки нов клубен член. За този комплект имам идея, но след като я споделя на следващото заседание на УС и ако се гласува положително, ще я пусна във форума за да събера и вашите мнения.

Поздрави колеги!
Лека и весела съботна вечер!
Приятна забава с приятели и близки!
И да знаете, че има едни 5-тима членове на вашето сдружение, които сте избрали и които ще дадат всичко възможно от свободното си време и желание, за да помагат за вашия комфорт тук във форума и клуба. Стига да го искаме всички заедно...

Явор
Smile
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)